Rašyti komentarą...
Tam žudikui tik mirties bausmė.
@Na Na,
butu geriausia išduoti ji Donbaso respublikom teisti už žmoniu žudyma.
"Aviakompanija „Ryanair“ pranešė, kad lėktuvas nusileido Minsko oro uoste, nes Baltarusijos oro dispečeriai informavo apie potencialią saugumo grėsmę lėktuve." - bet aviakompanija nesako, kad civilini lektuva per jega nutupde, pasinaudojant kariniu naikintuvu, kuris tik palydejo civilini lektuva! Gi, iš tikruju, pilotui buvo pateiktas pasirinkimas, kur nutupti: Vilniuje, Minske, Lvove, Varšuvoje.

O kad piktybini terorista Protasevičiu sulaike - VALIO!!!
Terorista sulaikė kuris žudė Ukrainiečius. Ką mūsų gespas nežino.?
Visur gestapas dirba vienodai. Tiek mūsų tiek Rusų ir visų kitų.
Kai mūsų "KGB" 1994 slapta nuvykę į Baltarusiją pasigavo Burokevičių ir Jermalavičių, tai tada visi gyrėsi, kad spec tarnybos "suveikė", tai teisėta, o kai dabar Baltarusija pasigavo tokį pat veikėją, tai visaip kudakuoja Amerikos papirkti lietuvos koloborantai!! Kai Paleckis suimtas buvo virš metų laiko, tai niekas nekudakavo, kad tokiam laikui suimt negalima. Jei ir šnipinėjo, tai turėjo pateikt kaltinimus ir oerduot teimui, bet manau suėmimo laiku tik kūrė jam tarimus nusikaltimus...
Aptiktas reklamos blokavimo iskiepis..prasome ji isjungti ir perkrauti puslapi,kad galetumete ziureti si turini??? TIKAI NESUTINKU ISJUNGTI..... TAI PRASOME ISJUNGTI REKLAMAS KAD BUTU GALIMA PAZIURETI KAIP ZMOGIU.
Didieji kovotojai uz demokratija pakiso batkai nacista, kad galetu zviegti pries Zombie Bidon'o ir Putino pasimatyma.
Sekmadieni Vokietija nutupde 'Rynair' lektuva Berlyne skridusi i Lenkija, bet teisiu gynejai netriedzia.
@Petras Lėktuvų nusileidimų priežastys ir aplinkybės tiek skirtingos, kiek daug skiriasi Lietuvos rusas nuo tikro ruso.
Ar žinote pasaulyje dar didesnį mutantą kaip Pabaltijo rusas? Jis čia absoliučiai svetimas, negerbiamas, nekenčiamas parazitas šitai šaliai. Bet tuo pačiu absoliučiai svetimas ir savo tėvynei, nes pragėrė rusišką pilietybę, pravalgė rusišką pasą ir dabar neturi nieko - netgi tėvynės.
Štai koks mutantas Piotras-Petras.
@Kaliošui Kaliošui,
buratin, pala pala, tai man, "okupantui", visa tai, ta absurda 1000 kartu sakei, kaip vegetaras savo rusiška pasa i lietuviška mesa iškeite, dar, kaip negeriantis pragere rusiška pilietybe, ir tuo mane kaltinai. Dar priekaištauji, kad su manim niekas nebendrauja, kad niekas nepalaiko, kai pats su manim daugiausiai bendrauji, o "laiku", demesio man netruksta. :))) O prie ko čia Petras? Vel kažka rukai, vel rusai vaidenasi? :)))
Nejaugi jums gaila tu prataseviciu, kokie jie bebutu - raudoni ar balti? Slavu daug yra, tegul jie pjauna vienas kita! Jie tuo ir pasizymi: per revoliucija nuzude 3,5 milijono saviskiu, per antra pasaulini kara nuzude 4,8 milijonus saviskiu. Tegul zudo dar ir dar, ir dar!
@Grazu Grazu,
jeigu ne slavai, ne НКВД, tai jus pokaryje nenustotumet lieti savo lietuviško kraujo, o po to, kaip niekad suklestejot, pasidauginot, su kaip niekad išpuoseleta lietuvybe. Kudirkai, Basanavičiui žandikaulis atviptu, kas buvo pasiekta brolišku respubliku šeimoje! O už Toki "išsilaisvinima" Vytautas jus, kaip kopustus sukapotu.
KACAPAI TIK TA IR SUGEBA DAUGIAU JIE NIEKO NEMOKA
Į viršų