Autobuso vairuotojas mušdamas migrantą: aš nekenčiu tavęs, prakeikta kiaule!

Švedijos žiniasklaidą sudrebino rasinis skandalas, kurio epicentre atsidūrė asmuo, prisistatantis Muhammedu ir teigiantis, kad pabėgo nuo karo Sirijoje, bei vietos autobuso vairuotojas, kuris, kaip pats prisipažįsta, nemėgsta atvykėlių.

Konfliktas kilo antradienį vienoje iš rytinės pakrantės Švedijos salų, kurioje įsikūręs prieglobsčio laukiančių pabėgėlių centras. Leidiniui „Local“ kalbėjęs Muhammedas pasakojo, kad tos dienos rytą jis laukė autobuso stotelėje, tačiau vairuotojas užtrenkė duris jam prieš nosį.

Tuomet kaimynas sutiko jį pavėžėti iki kitos stotelės, kur Muhammedui pavyko įsėsti į autobusą. Atvykėlis nusprendė nufotografuoti vairuotoją, nes tai buvo jau ne pirmas toks incidentas ir jis norėjo informuoti vadovybę apie tokį elgesį.

Tačiau autobusui sustojus kitoje stotelėje, vairuotojas priėjo prie Muhammedo pareikalavo, kad šis leistųsi fotografuojamas. Muhammedas sėdėjo uždengęs savo veidą ir klausė, kodėl turėtų tai daryti. Tuo metu šalia sėdėjęs keleivis pradėjo filmuoti ginčą, kuris netrukus virto susidorojimu su siru.

REKLAMA

Vairuotojas įsiuto, kad Muhammedas neleidžia jo nufotografuoti, pradėjo trankyti jį kumščiu, nevengė ir įspirti. Tuo pačiu metu šaukdamas: „Aš nekenčiu tavęs, prakeikta kiaule!“.

Transporto bendrovės atstovė leidiniui pasakojo, kad matė tik vaizdo įrašą, kuris jai labai nepatiko, o vairuotojas šiuo metu yra suspenduotas.

Apie incidentą buvo pranešta policijai. Vairuotojas pasiaiškinime parašą, kad siras jį „išprovokavo užgavęs jam ranką“.

 


Rašyti komentarą...
k
kAJ
2016-07-21 13:36:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
teisingai padare, von is Europos teroristai!
Atsakyti
-4

d
ddd
2016-07-21 20:22:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
tegu spardo savo valdzia kuri prisileido, o ne nekaltus zmones
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų