Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
mano a.a. Tėtį ,neturėjus nei problemų su širdies lygomis , kraujospūdžiu, po dviejų skiepų „AstraZeneca“, trijų mėnesių laikotarpyje ištiko du smegenų insultai.Kaimo vietovėse skiepijo TIK „AstraZeneca“.
Tai kur dabar dės Vyriausybė Dulkės pavidale vakcinas, kurių užpirko sočiai? Ir nesvarbu ar tai Astra ar Moderna, nes ir šitai ateina ne kokios dienelės. Ax dar buvo kita kažkokia vakcina, tai ir jai gręsia nemalonumai. Tai kur dėsi tas vakcinas Dulkele?
"Mokslininkai kuria koronaviruso vakciną veikia net ir prieš dar nežinomus virusus" Liga X po mažu artinasi. Mokslas dirba toliau... Petis už laisvę. Daug jaunų žmonių išėjo patikėja mokslų. Aš noriu į Ispanija skristi saugiai. Na ir nuskrido prie Šv. Petro vartų...
Antivaxeriai, maršyystai ir vatnykai
Antivaxeriai, maršyystai ir vatnykai
Saugokitės!!!
Tos vakscinos bus iš lėktuvų išpurškintos jums ant tuščių galvų. Skubėkite garinti actą!
Plokščios žemės gyventojus taip pat perspėkite.
Nu įdomu bus išgirsti atsakymą.
Nu įdomu bus išgirsti atsakymą.
@Antivaxeriai, maršyystai ir vatnykai Konservatinikas tarė žodį. O kiek pagal tamsta yra lyčių?
pro-natural / Vatnikas / Vatkofilas
pro-natural / Vatnikas / Vatkofilas
@Antivaxeriai, maršyystai ir vatnykai ; [VSD] ir / arba TV3 TROLLI, pradžiai pasidomėkite apie SELF SPREDING VACCINES. Tuomet bent jau bus šioks toks argumentas.
O kaip tikintys mokslu apleido vakcinas?
@Tai tragedija, baisu ; taip, irgi pastebėjau, kad vieniems užteko dviejų dozių, visai užkietėjusiems trijų.
Dar nesutikau nei vieno, kas būtų susivaręs 4 ar daugiau dozių.
@Tai tragedija, baisu ko netikintys cia taip jaudinas ?
Trombozių skaičius užfiksuotas kaip šalutinis poveikis tik tų gydytojų, kurie turėjo sąžinę dar farmacininkams neparsuotą. O kiek iš tikro buvo, tai juk slėpė, jokiu būdu ypač Lietuvoje gydytojai nepatvirtindavo, kad žmogus užsilenkė dėl skiepų, nors ir pačiame skiepijimo pastate ar prie pat jo įvyko mirtys. Vėliau jas slėpdavo, tik pirmąsias dvi žiniasklaida parodė. Jei atsitraukei "nuo kasos" kaip sakoma, tai neįrodoma. Dabar atsidėkosime per rinimus šitai valdžiai, kuri vertė skiepytis ir varė iš darbų, bei bandė įvesti medikams apskritai privalomą skiepą, kaip fašistėliai konclageriuose.
@iš kaimo ; viskas ko reikia tiems banditams, kurie save vadina [biurokratais, politikais], reikia JŪSŲ "parašo" knygoje. - VISKAS.
"Pasirašėte" knygoje, tuomet viskas, laukite sekančių (pasi)rinkimų, kuriuose vėl galėsite pasiimti protinio neįgalumo biuletenį. - Kai atsibos ir norėsite tapti žmogumi, tai išsiaiškinkite kuo žmogus skiriasi nuo [ASMENS].
Matosi dauguma komentuoja netgi straipsnio neskaitę, juokingai atrodo.
Vakcina atšaukiama vien dėl to, kad šiai dienai tapo neefektyvi, kadangi virusas per daug mutavo jau. Ir tiek.
@... O ji buvo efektyvi?
Tarp kitko, tiesa, kad gamintojas pripažino dėl trombų atsiradimo. Nors tai nedažnas atvejis, bet faktas.
Bet to straipsnio, kurį išplatino dauguma užsienio žiniasklaidos, mūsų nepriklausoma žiniasklaida kažkaip pamiršo....
@Nepatogi tiesa ; kodėl pamiršo? laisvas_info paviešino. Straipsnio pavadinimas: ,,Žudikai''.
@... Pasiskaityk straipsnius užsenietiškus. Visur skelbiama, kad jie buvo paduoti į teismą dėl mirčių ir jie pralaimėjo tą teismą ir turės sumokėti milijonines sumas. Ir pati įmonė pripažino, kad kenkia vakcinos. VISOS!!!
O tau Lietuvoje ar kas padavė į teismus?net įdomu ar įmanoma ką laimėti juk ir buvo skiepyta per prievartą,. Pagalvojus tai kaip gestapo lageriuos,buvo daromi bandymai
@Onė kad kazka laimetum- pirmiausia turi pakratyt kojas
@Onė ... bet gavo "galimybiu pasus" kuriais dabar naudojasi , nes suteiktos "galimybes" :)
Nagi nagi, kaip čia taip dabar, ką šitie ožiniai Vilniaus psichopatai į tai pasakys? Čia tie kur grasino paversti kitų gyvenimus pragaru
visi kurie gavo ne placebinio marmalo doze gripavo , karsciavo , ju laukia ,imminente inevitabilis metuebatur impedimentum , kitaip anbo poto amba
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų