Ar Kremlius iš tikro yra pasiryžęs ištirti N. Estemirovos nužudymą?

Publikuota 2009.07.20 11:28

Nurchaci 2009-07-23 07:54:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar kas nors peržiūri tekstus prieš jų talpinimą Balse.lt?
Kartojamos tos pačios nesąmonės apie "Čečėnijos prezidentą Kadyrovą".
Ičkerijos Čečėnų Respublika (IČR) po to, kai rusų okupantai vieną po kito sunaikino prezidentus Dudajevą, Jandarbijevą, Maschadovą bei Sadulajevą ir privertė tapti išdaviku prezidentą Umarovą, prezidento neturi. Ir neturės, kol nebus sąlygų surengti laisvus rinkimus. Šiuo metu IČR teisėtą valdžią atstovauja rusų dar nenužudyti ir neįbauginti parlamentarai (pirmininkas Žoloudis Saraliapovas) ir vyriausybė tremtyje (premjeras Achmedas Zakajevas).
Rusai įsteigė okupuotame krašte taip vadinamą "Čečėnijos respubliką Rusijos Federacijos sudėtyje", o primityvų banditą (tipo Henriko Daktaro) ir sadistą Kadyrovą paskelbė "prezidentu". Bet kodėl mes kartojame rusų propagandos briedus? Kaip galima rašyti apie tautą, visiškai neišmanant jos istorijos ir dabarties?
Arba vėl: "Už Estemirovas nužudymą atsakingas Kadyrovas". Tai gal vis dėl to ne Kadyrovas, o Medvedevas su Putinu už tai atsakingi, nes Kadyrovas - viso labo smulki vietinės reikšmės šiukšlė Rusijos politinėje sistemoje. Kremliaus propaganda labai stengiasi, kad įvykiai IČR būtų pateikti kaip "čečėnų tarpusavio razborkės", o mes tą kacapų dezinformaciją tiražuojame lietuviškai. Pikta.   ATSAKYTI
ciurkai 2009-07-21 12:36:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Siulau tau pasigyti(nuosirdziai), nes vien jau tavo fantazijos ko vertos......ir gerai kad neturi tu valdzios, ir meldziu Dieva kad tokie kaip tu neprieitu prie valdzios, o tai vel turesime nauja Cecenija, nauja Vokietija, ar 1941metu Lietuva.
   ATSAKYTI
Čiurka 2009-07-20 15:37:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aš nesu kriminalistikos mėgėjas,tačiau,jeigu aš turėčiau valdžią,tai taip nemokšiškai ne likviduočiau klientų. Negi reikia tampyti lavonus iš vienos vietos į kitą. Ką tokia nesamonė duoda.Giliai paslėpei ir skelbk paiešką. O "netu tiela-net diela".    ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų