Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
na va dėl visko kalti žydai
šiaip jau ganėtinai juokinga stebint kaip kažkoks apsišaukėlis chorovacas durnina liaudį.Nevykęs dantistas prisistatinėja kaip tiesioginis Dovydo palikuonis,visų žydų karalius,vyriausias rabinas,teigia sukūręs nemirtingumo eleksyrą (tetratloną ar pan),na o jo demaskavimai pilasi kaip iš gausybės rago.Tai "demaskuoja" dantistų mafiją,žudančią žmoniją,tai "išaiškina" kad AIDS sukūrė JAV vyriausybę (kad išnaikint juodaodžius:),dabar "ant bangos" kiaulių gripo teorija.Reik būt totaliu kaušu kad tikėt chorovaco sapalionėm.Lietuvoje tokių kaušų ganėtinai daug,beje.
Nesuvokusiems saipokisko straipsnio
Nesuvokusiems saipokisko straipsnio
Matyt "Balso" redakcija istyre, kad zodis "zydas" sparciai dugnan grimztancioje Lietuvoje pritraukia daug skaitytoju, kokius niekus apie tai bespausdintum. Taigi, papildysiu ir as itariamuju sarasa. Juk Horovicas, "demaskaves samoksla" irgi zydas-tipiskai zydiska pavarde. Kas ji papirko? Akivaizdu, kiti zydai-zydu farmacininku konkurentai.
Kur bepasisuktum, vieni zydai. Skandalas, ponai, skandalas. Vienintelis budas nuo ju issigelbeti, tai skubiai visiems tuo tikintiems gydytis pas rajonini psichiatra nuo tulzingo antisemitizmo ir persekiojimo manijos.
L.Horovicas yra teisus.
bet kodel niekas neatkreipia demesio kad pries keleta metu amerikos mokslininkai bande atkurti ispaniskaji virusa moksliniams tikslams. iskele nuskendusi laiva su sio gripo aukoms tipo kiek pamenu tikslas buvo sukurt vakcina jei kiltu panasus
15 mililjonų Berezovskis sviedė Juščenkai. Putinas jį apkaltinęs Anglijos šnipu, nors Jelcinas jį atleido iš darbo ryšium su perkėlimu į kitą dar 1998 m., ir po to mes jį atrandam jau britanijoje kunkuliuojantį ant Rusijos. Jei jis prisidėjo prie spalvotų revoliucijų (kartu su Au.Butkevičium? jei tikėti P.Skot'u) tai kokią įtaką žydų oligarchai turi Lietuvai? Ar kas nors bandė išsiaiškinti? Kas ir kodėl įkūrė Rostrapovičiaus fondą?:)
virt gal neverda, bet vyriausybę juk galima kritikuoti? Iki soties? Tai va, paskaitykit : „Mistika ir pasaulinis viešpatavimas. Hipersionizmas – socialinė praktinė kabala. Kaip žydai valdys pasaulį iš Izraelio“ apn.ru/publications/article22160.htm......................Tame pačiame laikraštyje rasite ir straipsnį apie žydų planą prijungti Rusiją prie Europos. Visai pagal Bzežinskio "Šachmatų lentą" ar Rotschildo Siono išminčius":)
Rusijos žydų mafijos atstovai oligarchai O.Deripaška, M.Černov ir Iskander MAxmudov bus teisiami Ispanijoje. Jie kaltinami kriminaliniais nusikaltimais, nelegaliai uždirbtų pinigų plovimu, už kuriuos Ispanijoj pirko NT. Vokietija ir JAV šiem žmonėm įvažiavimą į šalį uždraudė, rašo ElMUNDO. .................... O kaip su Lietuva? Gal ji išskėstom rankom laukia tokių ?
Kažkur tai jau esu skaitęs. Vistiek prajuokinot:) Svarbiausią frazę yra pasakęs ir ne tik pasakęs, bet ir įvykdęs nathanas Rotschildas: "Leiskit man valdyti finansus ir man bus nusispjaut ant tų, kurie kuria įstatymus". Tačiau iš čia turėtų kilti ir patarimas gojams. Reikia vieną kartą išvaduoti žydus nuo to amžino "antisemitizmo", o tai galima padaryti tik atėmus iš jų FINANSINĘ MONOPOLIJĄ. Reikia nacionalizuoti visus Centrinius bankus, ypač Fer.rezerv, Pasaulio Bankui ir Tarptautiniam Valiutos fondui pavesti, kad suteiktų ilgalaikes atostogas vadovams žydams, tepailsi, tą patį reiktų padaryti su tarptautinėm asociacijom, Council on Forhein relation ir t.t. ir tada su ADL bus nebereikalinga, nes su ANTISEMITIZMU BUS BAIKTA VISIEMS LAIKAMS:)
Yra ir gerų žydelių.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų