Ar demokratai sužlugdė Ameriką?

Publikuota 2012.03.22 19:40

kitaip nebus 2012-03-24 09:31:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aš jum siuliau kurti nauja amerika arba visi bankrutuosim????????????????   ATSAKYTI
Saisai 2012-03-23 08:24:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šlykštu buvo skaityti... radom gija - sujungėm -> viso ko priežastis bus ta vienintelė, o dabar likusius 90 procentų straipsnio užpildisiu pasakojimais apie Detroitą, kad prigąsdinčiau.

JAV situacija šiame straipsnyje išimta iš konteksto ir ir ieško priežasčių tik vienoj vietoj, socializmo išsikerojime per paskutinius kelis dešimtmečius. Taip socialinės programos JAV kainuoja milžiniškus pinigus, o žinot kas dar? Išlaidos karo reikmėm kurios paskutinius kelis dešimtmečius sudare 45-55 procentus VISO PASAULIO karinių išlaidų, ir nepamirškim kad karinis biudetas yra respublinoku numylėtinis tai kaip socialinės pašalpos yra demokratų.

Paskutinį dešimtmetį JAV nacionalinė skola sparčiai šoko į viršų dėl respublikonų idėjos kad valstybė gali skolintis ir leisti pinigus neskaičiuodama, ir tuos pinigus ji leido karams, mokęsčių mažinimui, subsidijoms (galų gale išpirkinėti skęstančius bankus buvo dešiniųjų idėja + tiesioginės subsidijos naftos pramonei, kuri, kaip žinome, yra pelningiasia pramonės šaka pasaulyje) bei priemokoms konkrečioms valstijoms korios nesugeba įtilpt į savo biudžetus.

Taip socialistinės idėjos kreivos, bet prie matomų rezultatų JAV privedė toli gražu ne jos vienos, respublikonai prie nuopuolio prisidėjo kur kas daugiau ir labai tiesiogiai, o ne per subtilias socialines programas.   ATSAKYTI
Vaidas 2012-03-22 21:32:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aš apakes, kad siais laikais tap kas nors rašo. 100% teisybės. Pagarba straipsnio autoriui.   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų