Anglijoje sulaikyti lietuviai: vogtų automobilių detalių kiekis – kaip gamykloje

Anglijoje – nemalonumai septyniems lietuviams. Scunthorpo miestelyje, atlikus kratas garažuose, sulaikyti 7 vyrai, tarp kurių ir vienas nepilnametis. Įtariama, kad jie vertėsi vogtų automobilių ardymu ir dalių pardavinėjimu. 

„Septyniems vyrams pareikšti kaltinimai dėl prabangių automobilių ir jų dalių vagysčių. Įkalčiai buvo rasti keliose skirtingose miestelio vietose“, – sakė miestelio policijos atstovas.

Tyrimas dėl galimų vagysčių ir neteisėtai įgyto turto disponavimu pradėtas dar rugpjūčio mėnesį. Nuo to laiko atlikus kratas įvairiose vietose aptikta gausybė įvairių automobilių ir jų dalių. Liudininkai tikina, kad aikštelės ir garažai, kuriuos dabar saugo policijos pareigūnai, pilnai prikrauti automobilių dalimis. Policija šiuo metu saugo vietas, kuriose atliktos kratos, tam, kad nebūtų bandoma naikinti nusikaltimų įkalčių, rašoma portale grimsbytelegraph.co.uk.

Aikštelėse taip pat rasti ir prabangūs „BMW“, „Audi“, „Rolls-Royce“ automobiliai. Policijos pareigūnai prognozuoja, kad prireiks net keletos savaičių tam, kad būtų galima patikrinti ir surūšiuoti visas aptiktas automobilių dalis. 

„Aikštelės yra pilnos automobilių dalių. Mes kalbame apie šimtus tūkstančių skirtingų dalių. Skaičius prilygsta automobilių gamykloms“, – tikino aikšteles matęs liudininkas. Anot jo, automobiliai ir jų dalys – galimai iš Rytų Europos. 

Aikštelėse pareigūnai tikrina automobilių transporto priemonių identifikacinius numerius. Siekiama sužinoti, iš kur galėjo atkeliauti automobiliai ir jų detalės.

„Visi sulaikytieji buvo apkaltinti motorinių transportų priemonių vagystėmis, vogtų daiktų ir neteisėto turto laikymo. Vienas iš vyrų taip pat apkaltintas kanapių laikymu. Jie prieš teismą turėtų stoti spalio 5-ąją“, – tikina policijos atstovas.


Rašyti komentarą...
p
paperdziau
2020-09-11 21:32:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
nevykeliai
Atsakyti
-1

K
Kaveskas
2020-09-21 04:43:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dalbajobai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų