Anglijoje dėl nelegalių migrantų gabenimo suimti trys jūreiviai, įskaitant lietuvį

Didžiojoje Britanijoje suimti trys jūreiviai, kurie įtariami mėginimu iš Belgijos į JK žvejybiniu laivu pergabenti 69 migrantus iš Albanijos. Areštai siejami su vieno laivo sulaikymu Rytų Anglijoje pernai lapkričio 17 d.

Britų spauda skelbia, kad trečiadienio rytą buvo suimtas 34 metų lietuvis, gyvenantis Lambethe, 32 metų Izraelio pilietis, gyvenantis Finchley, ir 36 metų latvis iš Kento. Šiuo metu vyrai yra apklausiami juos įtariant mėginimu padėti nelegaliai gabenti migrantus.

Areštai susiję su žvejybinio laivo „Svanic“ sulaikymu prie Rytų Anglijos krantų lapkričio 17 d. Tai buvo dalis bendros operacijos, kurioje dalyvavo Britanijos nacionalinė kovos su nusikalstamumu agentūra (NCA) bei imigracijos ir pasienio kontrolės tarnybos.

Laivas atplaukė iš Belgijos Ostendo rajono ir jame buvo 69 albanai keleiviai, kurie buvo išlaipinti Harwiche, kur su jais bendravo imigracijos pareigūnai. Tuomet iš karto buvo sulaikyti trys įgulos nariais – vienas latvis ir du ukrainiečiai. Vėliau jiems buvo pateikti kaltinimai.

„Šiandien suimti asmenys yra įtariami suvaidinti svarbų vaidmenį įvykiuose prieš „Svanic“ laivo sulaikymą lapkritį“, – sakė NCA regioninė tyrimų vadovas Jacque'as Beeras. – Tai buvo rimtas mėginimas pažeisti JK pasienio kontrolės priemones, ir mes tęsiame mūsų tyrimą dėl šio įvykio.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų