Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Norint trumpinti laukimo laiką reikia didesnių sankcijų ir gausesnio ginkluotės tiekimo Ukrainai. Nusenęs skrudžas magdakas dar to nesuprato. Eina sunkesniu klaidingu keliu
Šaunu, kad naudojasi pusbrolio Trumpo taktika. O gal kostiumas nepatiko?
Sitam pasiuntiniui reikejo isideti ginklu maza, su duslintuvu,,, ir beng beng ,,,ir nebera vieno Putkino! Butu apdovanotas METU Zmogumi, medali butu Uzkabines pats Trampas!!graziai grazu pasakele, butu!
Putkinas nebesusigaudo nei kur jis ir nei la daro! Tik viskas neigiamai. Pasiuntinys atvyko ir JAV, o jis neprrima jo, bet dar jam liga varo, juk stresuoja zmogus, dar galejo nugalabinti, kaip musulmonai zurnalista,,, iejo, bet nebeisejo! Kada pasikeis rusu kraujas, kada pasikeis ju protelis ,kada pasikeis, kad nebezudyti ir neokupuoti svetimu valstybiu? Kada jie taps zmonemis!!!!!!!!!!!!!!
Prie ko prisiliečia Donald Trump viskas pabyra, nugarma į pelkę, virsta trūnėsiais ir visi jo darbai tampa pajuokos objektu. Prie ko prisiliečia Putinas irgi viskas virsta griuvėsiais, tik jau kruvinais ir tampa neapykantos objektu. Putinas negali nepasityčioti iš tokio paties nevykėlio pastumdėlio pasiuntinio, nes žino, kad bet kokį šūdą, numestą amerikonui, Donald Trump klusniai praris. Ir taip elgiasi su valstybe, kurios ekonomika bent 12 kartų didesnė, nei jo, karinė galia irgi. Bet Putinas pavartės chuliganas, o Trump nevykėlis turgaus prekeivis. Ir "derybose" chuliganas su surūdijusia "finka" laimi prieš nevykėlį prekeivį. O pasauliui nei verkt, nei juoktis, žiūrėt į abu šituos mėšlo gabalus ir spjaudytis. Ir nėra kam vėplą turginį atvesti į protą.
kacapiška žiurkė į JAV atstovus kojas valosi, o jie vis tiek sako, kad gerai pasikalbėjo... Tai sandoris su velniu, su melagiu ir iškrypėliu negalima susitarti, mes tai patyrėme savo kailiu jau senai.
Tai galbūt duoda suprasti,kaip ilgai reikės laukti susitarimo
Putinas ka nori ta is daro , jis nei su kitais visais nesiskaito, laukia uz duru 1 ministras , o Putkinas baseine plaukioja. Tik po keliu valandu ta ministra prieme! Juk irgi nesveikai nesveikas,, Kaskoks isigimelis vaidina nemirtingu,,,, Karma atsisuks I jo palikuonis, palikuoniu palikuonis. Nelaimingas zmogus , bet to jis nesupranta. Jis visur veluodavos , visa ruzzkiu duma,,I bet kokius susitikimus veluodavo, gal kad atkreiptu demesi, kas MES ! Ogi niekas RUZZAS ne zmogus . Sorry, as nekalbu ant visu, bet daugiausia, MI za Rodinu!!!!!
aktualijos ir nuomonės...,
Tiems, kas nematė kaip Laurynas buvo užpultas galite pažiūrėti čia:
-> patreon • com/posts/gyvai-pradzia-13-123207458 (PRADŽIA)
-> patreon • com/posts/gyvai-uzpuolimas-123207799 (UŽPUOLIMAS)
-> Kryžminė apžvalga N07 • Fašizmo link: Makaraitytė prieš Ragelskį; Trampas prieš Europą. Kas toliau? | y o u t u • be/yXGJN-ccGJg
Klapčiukai gali paloti čia:
tv3 • lt/naujiena/lietuva/ragelskiui-pradeta-administracine-teisena-karo-muziejuje-zmones-isvadino-visokiais-zodziais-n1400438?komentarai=1&commented=924661721
Tiems, kas nematė kaip Laurynas buvo užpultas galite pažiūrėti čia:
-> patreon • com/posts/gyvai-pradzia-13-123207458 (PRADŽIA)
-> patreon • com/posts/gyvai-uzpuolimas-123207799 (UŽPUOLIMAS)
-> Kryžminė apžvalga N07 • Fašizmo link: Makaraitytė prieš Ragelskį; Trampas prieš Europą. Kas toliau? | y o u t u • be/yXGJN-ccGJg
Klapčiukai gali paloti čia:
tv3 • lt/naujiena/lietuva/ragelskiui-pradeta-administracine-teisena-karo-muziejuje-zmones-isvadino-visokiais-zodziais-n1400438?komentarai=1&commented=924661721
Trampas rėkavo nesutiks putinas bus jam sankcijos ir visa kita, dabar jau Trampas ant kelių maldauja pasigailėti Ukrainos. Su tokiais drebėjimais putino nesustabdysi, o jam ir sekasi dabar gerai.
Akibrokštas Maskvoje: Putinas privertė Trumpo pasiuntinį laukti net 8 valandas