Protu nesuvokiama: pas bandito žmonos partrenktą šešiametį „surado“ 2,7 promiles

Rusijoje, Pamaskvėje žuvusį vaiką pripažino buvusį girtu, kad išgelbėtų vietos bandito žmoną nuo teisingumo, rašoma „Mash“.

Protu nesuvokiama: pas bandito žmonos partrenktą šešiametį „surado“ 2,7 promiles (nuotr. VK.com)
10

Anot leidinio, „Hyundai“ vairavusi moteris užvažiavo ant vaiko šalia vieno iš gyvenamųjų namų. Maža to, vaikas buvo tempiamas po automobiliu dar kelis metrus asfaltu. Nuo gautų sužalojimų berniukas mirė vietoje. Liudininkų teigimu, avarijos metu moteris kalbėjo telefonu ir važiavo apie 50 km/h greičiu.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Protu nesuvokiama: pas bandito žmonos partrenktą šešiametį „surado“ 2,7 promiles

Tačiau po avarijos pradėjus tyrimą, atsirado eksperto išvada, kurioje nurodyta, kad berniuko kraujyje buvo aptikta 2,7 promilių alkoholio. Tai atitinka išgertam buteliui degtinės. Tyrėjas, remiantis šiais dokumentais, daro išvadą, kad šešiametis nukrito po mašina pats.

Žurnalistai išsiaiškino, kad 31-ių Olga Alisova, kuri važiavo automobiliu, yra vietos nusikaltėlių grupuotės, užsiimančio plėšimais, reketu, žmogžudystėmis ir žmonių grobimu, vadeivos žmona.

Po to, kai šeima gavo medicininę išvadą, berniuko artimieji pareikalavo pakartotinės kompleksinės ekspertizės. Tačiau tyrėjas tik patikslino, ar „yra kažkokių įtarimų“. Anot žurnalistų, be to buvo bandymų daryti įtaką nelaimės liudininkams, o lauko kamerų vaizdo įrašai paslaptingai dingo.

Vaiko šeima kreipėsi į Tyrimų komiteto, VRM ir Generalinės prokuratūros vadovybę.


Rašyti komentarą...
N
Nesistebentis
2017-06-16 12:29:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoje mažai kuo skiriasi panašūs įvykiai, nėra kuo stebėtis, ypač tiems, kurie žino teisėsaugos sistemą ,,iš vidaus"....
Atsakyti
-1

a
a.š.
2017-06-19 11:45:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmogau, matyt gyveni dar 90-taisiais. Dabar žinisklaida tokį įvykį, kai pasigautų, tai ne tik ka šapelio ant šapelio neišnarstyto neliktų, bet ir dar papildomai 10 nebūtų istorijų aplink būtų prikurta ir du mėnesius tik apie tai rašytų. Aišku, išskyrus atvejus, kai įtakingi konservatoriai arba liberalai būtų įtraukti į skandalą, nes pastarieji riebiai "tepa" šunasklaidą, todėl visada atsiranda žymiai daugiau straipsnių ginančių juos... O banditai užsiimantys juodais darbais seniai LT legalizavęsi ir naikina paprastus mirtinguosius brangiai kainuojančiomis "baltomis" teisinėmis priemonėmis...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų