Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Žmonės miršta nuo vakcinos taip kaip ir nuo kovido bet visi turi skiepytis privaloma nes negali dirbti baisu kas čia darosi
@In
Kažką maišot, nuo covid LT šiuo metu po beveik 30 į dieną, nuo vakcinos galimai viena mirtis kol kas.
@Ele
Pandemija jau metai laiko, o skiepyt pradėjo neseniai...
Palukėk dar truputi...
Palukėk dar truputi...
Išeina kad geriausia užsikrest ir persirgt naturaliai...
Rusiška tau skiepintis negalima. Tapsi prorusišku. Užgiedosi Bože caria xrani!
Manau kas nori tegul leidžiasi vakciną kokia gali būti prievarta žmogui ir aplamai dar bus begalo daug mirčių ???
as visai nesiruosiu skiepytis! kad nenumirti kaip sis vyriskis is straipsnio.
@daiva
As taip pat nesiruosiu, greitai pagaminta, tiesiog nepasitikiu, gal po metu at dvieju komplikacijos pasireiks
esu gavusi pirma skiepa,uz savaites gausime ir antra,As ir mano darbo koleges jauciames gerai,Visi gyvi ir nenumirem,todel nezinodami neskleiskite melagingos informacijos
@nesvarbu
dar nezinia kaip jausites toliau. dar tik savaite
@daiva
Įsiskatykite, parašė, kad už savaitės gaus antrą skiepą, o ne, kad tik savaitė praėjo. Kol kas tik viena žinoma, galima mirtis nuo skiepo, o čia visi jau daro išvadą, kad miršta belekiek.. Nuo covid po beveik 30 į dieną šiuo metu.
@nesvarbu
Nezine kas bus vėliau kaip asilų banda nieko man nėra kas bus po metų pažiūrėkit nei daktarų neriaikia visiems tinka kaip kiaules suskiepina
@nesvarbu
dar ne vakaras
Tai parašė apie daktarą, o kas parašys apie paprastą žmogų, kuris mirs nuo skiepo... išvada: kas išgyveno po koronos tas mirs nuo skiepo...
Nemažai žmonių numiršta ir nuo bitės įkandimo,tai ką?
@joooo
Tai koks tada skirtumas ar nuo bitės, ar nuo covid? Tikimybė bent jau jauniems tokia pati. Sergi tuo covid kaip eiliniu peršalimu ir prasergi. Tik baimių įvardyta daugiau nei reikia.
@joooo
Bet nieks neverčia lyst į bičiu avilį...
Ne,visi vakcina priima,ir tai pavojus vyresniems,tik neina suprasti,jei zmogus atsisako,nenori,kodel jis negali daryti,kaip nori.Kur demokratija?ir poniai,kuri nori skiepytis rusu vakcina sputnik,tapsit tautos isdavike,negalima.
@M
O taip! Nuo ruskos vakcinos tapsi kremline
@M
Juk privačios gydymo įstaigos galėtų atsivežti rusiškos vakcinos ir visi norintys galėtų už pinigus pasiskiepyti. Kodėl neleidžiama žmonėms rinktis? Juk rusiško šnapso parduotuvėse yra, galima pirkti, o kodėl čia draudžiama.
Pasiekmes po vakcinavimo bus kaip ir persirgus covidu-taip turi buti nes kol kas esame kralikai. Va tik yra zaidziama su vakcinavimu ir pasirinkimu,nes jeigu zmogu ikando gyvate tai reikia isgelbeti zmogaus gyvybe o ne geresnes korporacijos vakcina.Kodel nera jokio kito pasirinkimo?Tai yra kova uz pinigus ar uz zmogaus sveikata?Del skaiciu Pfaizer tai +23 mirusiuju Norvegijoj,jo?
@Zmogus
as nenoriu buti bandomu kraliku. niekada neesu skiepijusis net nuo gripo. vaikysteje,tai kaip visi vaikai, prie sovietu,skiepijo su motinos sutikimu.
@daiva
Meluojate. Sovietmečiu, t. y. prieš 42metus iš gimdymo namų parsivežiau sūnų paskiepyta 2 skiepais ir manęs niekas neklausė sutikimo, tik informavo.
@daiva
Niekada ir as nesu skiepijusis nuo visokiu gripu, bet kad ir nesergu, ka zinau, gal ,,besimptominiu ,, persirgau
56-erių metų daktaro mirtis tapo mįsle: jis vos prieš 16 dienų pasiskiepijo „Pfizer“ vakcina