Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Siaubingiausias kiekvienų tėvų košmaras: dėl daugiau nei dvigubai vyresnio savo mokytojo galvą pametusi aštuoniolikmetė Jordan Powers išsikraustė iš namų, nustojo lankyti mokyklą ir apsigyveno su savo mylimuoju.

REKLAMA

Tuo tarpu pats pedagogas paliko savo žmoną, vaikus, atsisakė darbo mokykloje ir pradėjo naują gyvenimą su aštuoniolikos metų mergina.

Šiuo metu JAV policija atlieka tyrimą, kuriuo siekiama išsiaiškinti, ar, prieš merginai sukankant 18, jie neturėjo intymių santykių. Paauglės mama socialiniame tinklalapyje „Facebook“ pradėjo kampaniją, nukreiptą prieš Enochs Hugs vidurinės mokyklos mokytoją Jamesą Hookerį. Moteris neslepia pykčio ir tikina, jog „senas iškrypėlis“ suviliojo jos dukrą, kai ši vis dar turėtų gyventi namuose su tėvais ir visas savo jėgas skirti mokslams. Pasak jos, pora apsikeitė daugiau nei 8 tūkstančiais telefono žinučių.

REKLAMA
REKLAMA

Tuo tarpu abu įsimylėjėliai tikina, jog romantiški santykiai užsimezgė tik po aštuonioliktojo Jordan gimtadienio.

„Žinau, jog įskaudinome daug žmonių, tačiau nepaisome kitų nuomonės, o tiesiog klausome savo širdies. Norime kurti ateitį kartu“, – kalbėjo 41 metų amžiaus buvęs pedagogas, turintis vos vieneriais metais už savo mylimąją jaunesnę dukterį, kuri lankė tą pačią mokyklą Modesto mieste Kalifornijos valstijoje.

Pati Jordan tikina esanti labai laiminga, nes naujasis jos sugyventinis – ne tik mylimasis, bet ir geriausias draugas.

Pagal ABCNews.com informaciją parengė Kamilė NEMEIKAITĖ

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų