Prancūzijoje per parą užfiksuotas rekordinis koronaviruso atvejų skaičius: jų – net virš 40 tūkst.

Prancūzijoje per pastarąją parą buvo patvirtinti 41 622 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai – daugiausiai nuo COVID-19 protrūkio šalyje pradžios, ketvirtadienį pranešė visuomenės sveikatos apsaugos agentūra.

Kaip pranešama, per šį laikotarpį 165 koronavirusu užsikrėtę žmonės mirė.

Premjeras Jeanas Castexas anksčiau paskelbė, kad karantinas išplečiamas 38 regionuose ir bus taikomas dviem trečdaliams šalies gyventojų, siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą, nes „antro banga – jau čia“.

Praeitą savaitę karantiną buvo nutarta įvesti aštuoniuose regionuose, įskaitant Paryžių ir jo priemiesčius. Naujuose regionuose ir Polinezijoje karantino režimas įsigalios penktadienį nuo vidurnakčio.

Pastarosiomis dienomis Prancūzijoje kasdien būdavo užregistruojama apie 30 tūkst. naujų COVID-19 atvejų. Bendras patvirtintų užsikrėtimo atvejų skaičius šalyje per pastarąsias 15 dienų padvigubėjo.

Įvedus karantiną 38 regionuose, griežtesni suvaržymai bus taikomi 46 mln. iš 67 mln. Prancūzijos gyventojų.

Premjeras sakė, kad šiuo metu jau užimda daugiau kaip 44 proc. ligoninių lovų, o keturiuose regionuose, įskaitant sostinės, intensyviosios terapijos skyriuose COVID-19 pacientai užima daugiau kaip pusę turimų lovų.


Rašyti komentarą...
s
stabkeder
2020-10-23 19:46:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetаinė suaugusiеms, nоrintiems susirasti pаrtnėrį, nоrintiеms pаšimyleti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų