Putinas – po devyniais užraktais: saugantis viruso buvo imtasi ypatingų priemonių

Visiems Rusijos valdininkams ir oficialiems asmenims, kurie turi atvykti į susitikimą su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu, yra taikoma privaloma 2 savaičių izoliacija. Ši taisyklė yra taikoma tiek valdininkams, apdovanojamiems asmenims, tiek ir ministrams, rašoma „Projekt“ tyrime. Žurnalistai, kurie kasdien nušviečia šalies prezidento darbą, yra priversti gyventi atskirai. 

Jau nuo vasaros visus tuos, kuriems suplanuotas buvimas šalia Rusijos prezidento, apgyvendina „tarp Maskvos ir Sočio“, tvirtinama leidinyje. Dalis žmonių vyksta į Sočyje esantį pensioną „Dagomys“ ir ten laukia koronaviruso testo rezultato. Jeigu jis yra neigiamas, tuomet žmones perveža į labiau komfortabilų pensionatą „Rus“ – ten jau galima vaikščioti po teritoriją.

Kitus kontaktuojančius su šalies vadovu tiesiog siunčia izoliuotis į Maskvoje esantį valstybinių kotedžų rajoną. Keli artimiausi prezidento aplinkos žmonės yra priversti gyventi tiesiog jo rezidencijoje Novo Ogariovo gyvenvietėje, tačiau ten gyvenamosios vietos jau yra užpildytos, pažymima leidinyje. 

Izoliuojami net žurnalistai, kurie filmuoja prezidento susitikimus. Prezidentūros komandos atstovams tenka nušviesti savo vadovo darbą stebint transliacijas per televizorių. 

Leidinyje taip pat pažymima, kad nė vienoje Vakarų šalyje vadovai neatsidūrė faktiškoje izoliacijoje. V. Putino atstovas žiniasklaidai Dmitrijus Peskovas nekomentavo „Projekt“ šaltinių pateiktos informacijos. 

REKLAMA

Vasario mėnesį buvo skelbiama, kad kiekvienam svečiui, kuris bendrauja su V. Putinu, privaloma tvarka yra matuojama kūno temperatūra. 

Rusijoje – koronaviruso pandemijos protrūkis

Rusijos prezidentas šią savaitę taip pat kreipėsi į šalies gyventojus dėl koronaviruso protrūkio šalyje. Savo kalboje jis akcentavo būtinybę laikytis rekomendacijų ir perspėjo dėl galimų pasekmių ekonomikai.

„Šiandien apie šią pavojingą ligą žinome gerokai daugiau, negu prieš kelis mėnesius. Žinome, kaip veikti, kaip užtikrinti profilaktinį darbą. Dabar būtent nuo kiekvieno (mūsų) priklauso mūsų bendrų kovos su plintančia infekcija darbo rezultatas, kad nereiktų vėl iš naujo, kaip pavasarį, imtis gana jautrių ekonomikai ir žmonėms plataus masto ribojimo priemonių“, – pasakojo V. Putinas.  

Pastarąją savaitę Rusijoje vėl pradėjo augti sergančiųjų Covid-19 skaičius. Maskvoje mėnesiui buvo įvestos „rekomendacijos“ dirbti iš namų, o mokyklose paskelbtos 2 savaičių priverstinės atostogos.

Naujas mokslininkų tyrimas rodo, kad Covid-19 pacientams simptomai gali pasireikšti dar ilgą laiką po to, kai paties viruso organizme nebelieka. Maža to, net vienas iš penkių neigiamų tyrimo rezultatų gali būti klaidingas, pažymima „British Medical Journal“ publikacijoje.


Rašyti komentarą...
V
Vardas
2020-09-30 19:36:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
O rašė, kad putinkas pasiskiepijo savos gamybos skiepais :)))
Atsakyti
-1

p
ptksŠ
2020-09-30 21:03:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kartu su gervėm skraidė, į batiskafus landė, ir še tau...
Atsakyti
-2

L
Li li
2020-09-30 20:53:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Put in h u i l o
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų