Policija: Norvegijoje peiliu ginkluota moteris susižalojo pati, daugiau niekas nenukentėjo atnaujinta 18:20 val.

Norvegijos policija ketvirtadienį pranešė, kad antrame pagal dydį šalies mieste sulaikyta peiliu ginkluota moteris kruvinais rūbais susižalojo pati, o daugiau, regis, niekas nenukentėjo.

Norvegijos policija (nuotr. SCANPIX)

Norvegų žiniasklaida kiek anksčiau paskelbė nuotraukų, kuriose matyti Bergene išsirikiavusi virtinė greitosios pagalbos automobilių. Taip pat buvo pranešama, kad peiliu galėjo būti sužaloti keli žmonės. Vietos laikraštis „Bergens Tidende“ anksčiau skelbė, kad centrinėje Bergeno aikštėje vaikštinėjo peiliu ginkluotas asmuo. 

Policijos atstovas Bjarte Rebnoras Norvegijos naujienų agentūrai NTB sakė, kad daugiau neaptikta jokių nukentėjusių žmonių. Vis dėlto pareigūnai tęsia galimų nukentėjusiųjų paieškas ir kalbasi su liudininkais.

Policija pranešė, kad kiek po 14 val. vietos (15 val. Lietuvos) laiku į Bergeno centre esantį skubios pagalbos centrą buvo pristatyta moteris kruvinais rūbais, kuri elgėsi grėsmingai.

Pasak pareigūnų, į 3-ą dešimtį metų įžengusi moteris buvo susižalojusi ranką, jos galva buvo kruvina. Kol kas nežinoma, kokia yra jos būklė.

Asmuo, apie kurio sužalojimą buvo skelbiama anksčiau, pasirodė esąs nenukentėjęs, pranešė policija.

Bergenas yra apie 300 km į šiaurės vakarus nutolęs nuo Oslo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų