JAV po sprogimo naftos perdirbimo įmonėje kilo didelis gaisras

Vienoje JAV naftos perdirbimo įmonėje antradienį driokstelėjęs galingas sprogimas sukėlė didelį gaisrą, bet įmonę valdanti bendrovė „Exxon Mobil“ pranešė, kad žmonių per šį incidentą nenukentėjo.

JAV po sprogimo naftos perdirbimo įmonėje kilo didelis gaisras (nuotr. Twitter)

„Facebook“ vartotojas Davidas Allenas socialiniame tinkle paskelbė vaizdo įrašų, kuriuose matyti iš Luizianos chemijos centro besiveržiančios liepsnos.

Gaisras Baton Ružo mieste veikiančioje įmonėje buvo lokalizuotas, liepsnas malšina „Exxon Mobil“ savanoriškos ugniagesių tarnybos nariai, sakoma per „Twitter“ trečiadienį paskelbtoje bendrovės žinutėje.

„Niekas nebuvo sužeistas, visi darbuotojai rasti. Gaisras buvo lokalizuotas teritorijoje, kurią jis yra apėmęs“, – sakoma vėliau naujienų agentūros AFP gautame „Exxon Mobil“ atstovo pranešime spaudai.

Įmonė ir jos apylinkės Baton Ružo šiaurinėje dalyje bus aktyviai stebimos, bet „šiuo metu visi rodmenys rodo, kad [kenksmingų medžiagų] neaptinkama“.

Pietinėje Luizianos valstijoje veikiantis bendrovės integruotas kompleksas iš naftos gamina įvairius produktus, įskaitant benziną, dyzeliną ir reaktyvinių variklių degalus, taip pat tokius gaminius kaip dažai arba plastikinės pieno pakuotės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų