Šiandien, vasario 20 d. vyksianti trečiojo „Eurovizijos“ atrankos pusfinalio transliacija dėl specialios laidos poetui Justinui Marcinkevičiui atminti perkelta į vėlesnį laiką ir prasidės 22 val. 15 min. Vis dėlto galima neabejoti, kad žiūrovių, vakarojančių prie televizorių ir laukiančių balsavimo rezultatų, bus gausu.

Balsas.lt primena į finalą po pirmų dviejų etapų patekusių dalyvių šešetą − tai Sasha Son(g), „The Independent“, Monika, Evelina Sašenko, „VigRoses“ ir Liepa. Po šio vakaro jų bus jau devyni, o vasario 24 dieną vyksiančiame finale rungsis mažiausiai dešimt.

Papildomai vieną dalyvį į finalą deleguos balsavimu internete žiūrovai, o atranką vykdančios LTV atstovai pasilieka sau teisę suteikti papildomą šansą jiems patikusiems atlikėjams, bet ne daugiau kaip penkiems.

Tačiau neužbėkime įvykiams už akių, juolab kad paskutinis pusfinalis žada būti nemažiau įdomus už praėjusius. Dalyvių sąrašas su tokiais atlikėjais kaip „el Fuego“, Donny Montell ir Sasha Son(g), Rūta Ščiogolevaite bei Linu Adomaičiu atrodo itin solidžiai, tačiau kuris iš jų gali būti laikomas vakaro favoritu? Balsas.lt siūlo skaitytojams balsuoti už savo mėgstamiausius.


Rašyti komentarą...
e
ewasa
2011-02-20 02:51:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viktorija visiems nusluoste nosi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų