Rašyti komentarą...
Dulky,padaryk nors ką gero Lietuvai,susirk,ir gydykis provincijos ligoninėj.Amžiną tau atilsy.
.. Mengeles vaikaiciam ateme dali eksperimentu..
Visiska nesamone SAM daro. Jei as seniau gyvenau Trakuose ir ten turiu man gerus gydytojus, nors registruota Vilniuje ir gyvenu jau Vilniuje, bet ten gydytis patinka, nes nera eiliu, per sav.gauni visus istyrimus, o ne taip, kaip Vilniuje pas kardiologa 3men.eile.
SAM viska apsunkina, bei daug melo skelbiama viesai, net per tv, ypac dabar visur reklamuosa ta MANO SLAUGA ar pan.paslauga, kuri atseit mokama is PSD surinktu lesu, tai vat: mano drauge turi neigalia 2gr.pensininke mama, kuriai yra pragulos, slapimo ir ismatu nelaikymas jau 20m.gyvena be patogumu, namie tik saltas vanduo ir wc, ta mano drauge tiek pavargusi nuo slaugos, kad kreipesi i savo seimos gydytoja, ta paskyre slauge is tu mano slauga ar kaip ten vadinasi kur per tv reklamuoja, kad nemokamai seimos gydytojas paskirs slaugytoja, padeda viskuo, ir pamperius keicia, pragulas gydo, tvarscius keicia ir t.t. reklamuoja ir oficialioje ju svetaineje parasyta, kad visos slaugos paslaugos nemokai bus i namus, pades viskuo. Na, kaip manot, kaip padejo?:D
Atejo per 2 sav.2 kartus moteris vos kalbanti lietuviskai, vaistus sugirde, itvara pakeite ir sake, kad jie pamperiu nekeicia, jokiu pragulu negydo, nevalo nieko ir viskas ka jie daro, tai tik duoda vaistu arba pamatuoja spaudima jei namie turi matuokli, cia viskas, veiksmas Naujoje Vilnioje. Tai kodel per tv ir ju svetaineje naglai meluoja apie visas slaugos paslaugas nemokamai, masazai, kenezaterepeutu paslaugos, nes pas zmogu luzus koja, labai didelis svoris, prareteja kaulai, bet nieko nepadejo, o dar apsauke, kodel ligonis i pamperius daro. Naglas melavimas per tv ir jokiu slaugos paslaugu, man gaila drauges, nes 20m.vargsta slaugydama ligoni, pati prazilo, apsirgo nuo visko, gyvenimo nebeturi visai, o pagalbos nera, i slaugos ligonine Vilniuje neima, vietu nera. Baisu, vargsai zmones, kurie turi slaugyt artimus. Jau as geriau nusigalabysiu, nei noresiu artimus taip su slauga kankinti.
"Burbulas"turi tapt konservatorių simboliu. Covido pandemijos metu buvo sukurti tam tikri burbulai, dabar sveikatos apsaugos sistemoje kalbama apie burbulus. Visi žinom kad burbulai greit sprogsta. Belieka laukti kuo greitesnio konservatorių sprogimo su visais jų burbulais, kol jie dar nesusprogdino visos Lietuvos, nes jei taip ir toliau, greit visi išlėksim į orą......
Nebus KYSIU ir pakraupe..............badas.
Durnių laivas,o ne vyriausybė ir seimas
Kokia reforma? Kas čia per nesąmonės? Užtenka tų traukinių !!! Kurioje ES šalyje yra tokia tvarka ?
Reikia suprasti, kad gydymas bus prieinamas tik labai mažai daliai gyventojų. Jau dabar nemokamas gydymas visiškai neprieinamas rajonų gyventojams. O ir privačiose įstaigose eilinis žmogus tik pinigus atiduoda. Gydymo nauda yra nulinė.
Jau blogiau nebus kaip buvo,sako jog rusų laikais buvo blogai,tegul negązdina,tais rusų laikais jei gyditojas dirbo po pietų,iš ryto prisiregistravai o po pietų jau mane priėme gyditojas,kad dabar taip būtų ko reikėtu,bet tai nebus dėja............?
Siaubas, negaus kysiu, kaip gyvens?
Į viršų