Jaunimo Eurolygos finaliniame turnyre pralaimėjimą patyrė Kasparo Jakučionio ir Artūro Butajevo atstovaujama Barselonos „Barcelona“ (1/2), kuri 96:101 (31:26, 21:25, 19:21, 25:30) nusileido Paryžiaus INSEP (3/0) krepšininkams bei nepateko į turnyro finalą.

Likus 24 sekundėms Paryžiaus klubas pirmavo 99:93, tačiau tuomet K. Jakučionis smeigė tritaškį (96:99), varžovai prametė abi baudas ir Barselonos klubas turėjo šansą išplėšti pratęsimą, tačiau lemiamas K. Jakučionio šūvis buvo netikslus.

Šiose rungtynėse lietuvis per 32 minutes surinko 31 tašką (5/11 dvit., 3/12 trit., 12/14 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius, 3 klaidas, 11 išprovokuotų pražangų ir 33 naudingumo balus.

Tuo tarpu A. Butajevas per 39 minutes pridėjo 9 taškus (3/5 dvit., 1/2 trit.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, 3 blokus, 3 pražangas ir 17 naudingumo balų.

Įspūdingą pasirodymą Paryžiaus ekipos gretose surengė Nolanas Traore, kuris pagerino jaunimo Eurolygos turnyro visų laikų taškų rekordą.

Prancūzas per 37 minutes surinko 45 taškus (10/14 dvit., 4/8 trit., 13/16 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 9 rezultatyvius perdavimus ir 50 naudingumo balų.