Lietuvos krepšinio lyga (LKL) skelbia tarpinius balsavimo rezultatus, renkant „Erelių“ ir „Vilkų“ komandų starto penketus, „LKL Fastum Žvaigždžių dienai 2009“ bei trenerius, kurie šioms komandoms vadovaus.

Gruodžio 16 d. prasidėjusiame balsavime suaktyvėti turėtų šiauliečiai, kurie bus artėjančios „LKL Fastum Žvaigždžių dienos“ šeimininkai. Pastarieji turi šansą renginyje išvysti vieną geriausių mūsų šalies strategų Antaną Sireiką, kuris neseniai stojo prie „Šiaulių“ komandos vyriausiojo trenerio vairo.

Iki gruodžio 29 dienos savo nuomonę jau išreiškė 4890 lkl.lt svetainės lankytojų.

Šiuo metu trenerių rinkimuose ryškiai pirmauja „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ komandų strategai.

Nedidele balsų persvara į priekį įsiveržė LKL čempionų treneris Gintaras Krapikas. Jis yra absoliutus lyderis tarp strategų su 2880 balsų. Nedaug nuo jo atsilieka Vilniaus komandos vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis. Šis krepšinio specialistas surinko 2827 balsus. Jei balsavimas baigtųsi šiandien, G.Krapikas vadovautų „Erelių“, o R.Kurtinaitis – „Vilkų“ komandai.

Šiemet LKL Fastum Žvaigždžių dienos balsavime dalyvauja LKL krepšininkai suskirstyti į 1985 metais ir vėliau gimusius žaidėjus (iki 23 metų) – kandidatus į „Erelių“ komandą bei į 1984 metais ir anksčiau gimusius žaidėjus (24 metų ir vyresnius), galinčius atstovauti „Vilkams“.

REKLAMA

Absoliučiu LKL žvaigždžių dienos balsavimo lyderiu lieka jaunasis Kauno „Aisčių“ komandos vidurio puolėjas Donatas Motiejūnas. Krepšininkas, pretenduojantis į „Erelių” starto penketą jau surinko 3947 balsus. Kaip ir prieš savaitę nedaug nuo talentingojo aukštaūgio atsilieka kitas pretendentas į „Erelių“ rinktinę – žalgirietis Jonas Mačiulis, kuriam lkl.lt lankytojai jau atidavė 3627 balsus. Trečioje vietoje žengia praėjusių metų „LKL Fastum Žvaigždžių dienos“ balsavimo nugalėtojas, kitas „Žalgirio“ komandos atstovas Mantas Kalnietis su 3272 balsais.

Į startinį „Erelių“ penketą taip pat pretenduoja „Kaunas Triobet“ ekipos puolėjas Povilas Butkevičius (1361), žalgirietis Žygimantas Janavičius (1203), „Lietuvos ryto“ atstovai Justinas Sinica (1142) ir Artūras Jomantas (1071).

„Vilkų“ rinktinėje toliau sparčiai balsus renka „Lietuvos ryto” ekipos žaidėjas Mindaugas Lukauskis (2821). Šis krepšininkas yra lyderis tarp vyresnių žaidėjų.

Nuo jo vos keliais balsais atsilieka „Žalgirio“ puolėjas Paulius Jankūnas (2805). Trečioje vietoje su 2636 balsais žengia kitas žalgirietis Lorenas Woodsas. Tarp pirmaujančių krepšininkų taip pat patenka „Lietuvos ryto“ atstovas Chuckas Eidsonas (2308). Jei balsavimas baigtųsi šiandien, į startinį „Vilkų“ penketuką taip pat patektų „Lietuvos ryto“ įžaidėjas Branko Milisavljivečius (1591). Ir tik nedideliu balsų skirtumu už borto liktų žalgirietis Dainius Šalenga (1536).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų