Antrajame kėlinyje į duobę kritęs ir iš jos išlipti nesugebėjęs Kauno „Žalgiris“ (16-1) metus „Betsafe-LKL“ čempionate pradėjo pirmuoju sezono pralaimėjimu.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 72:83 netikėtai nusileido Panevėžio „Lietkabelio“ (11-6) krepšininkams.

Kauno ekipa paskutinį kartą „Betsafe-LKL“ pirmenybėse buvo pralaimėjusi 2019-ųjų balandį, kai 76:81 suklupo Prienuose.

Panevėžyje šalies čempionus skandino buvęs žalgirietis Tomas Dimša, kuris pelnė 21 tašką, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, o antrajame „Lietkabelis“ pradėjo stebinti – po spurto 14:4 įgijo dviženklį pranašumą 37:26.

Nors po pertraukos „Žalgiris“ prisivijo 46:48, panevėžiečiai siuntė svečius į dar vieną nokdauną – spurto 10:0 atstatė dviženklę persvarą 58:46.

Tai tapo ir nokautu. Paskutiniajame ketvirtyje Kauno komanda taip ir neatsitiesė bei buvo priversta susitaikyti su netikėtu pralaimėjimu.