„Žalgiris“ bandys pirmą kartą Eurolygoje užimti CSKA tvirtovę

Publikuota 2017.11.02 15:48

, 2017-11-05 12:19:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Taigi cia apie Zalgiri raso o ne apie Lietuvos ryta , atkreipkite demesi kaip aprasomos kokios nors Zalgirio rungtynes ir Lietuvos ryto, akivaizdus negatyvas ir ne vien cia t.y. tv3 bet ir televizijos laidose ir t.t. Lietuvos rytui bereikia kokio nors menkiausio pirst... ir jau liaupsinama... Na ka cia ir bekalbeti....................................................    ATSAKYTI
Pirmą kartą 2017-11-03 10:43:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
"Žalgiris bandys pirmą kartą eurolygoje užimti cska tvirtovę" TV3 ar tikrai pirmą kartą?

O paskui rašot: "CSKA – visuose devyniuose mačuose pajėgesnė buvo Rusijos komanda"   ATSAKYTI
REKLAMA

Video

galvOK
DABAR RODOMA
19:30
galvOK
Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.
DABAR RODOMA
19:30
Karštai su tv3.lt
TV3 žiniasklaidos grupė naujam televizijos sezonui paruošė staigmeną žiūrovams – nuo šiol kiekvieną pirmadienį TV3 eteryje – išskirtinė, karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt”. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema, karštos diskusijos argumentų kalba, pagardintos šlakeliu gero humoru.
Į viršų