Vokietijos „Bundesliga“ čempionate šiandien buvo užbaigtas 29 turas, kuriame buvo sužaisti du mačai. Juose abiejuose pergales šventė šeimininkai.

„Stuttgart“ klubas priėmė Monchengladbacho „Borussia“ ekipą, kuri pralaimėjo rezultatu 0-2. „Stuttgart“ aktyviau pradėjo rungtynes ir pirmasis smūgį šalia vartų atliko Alexandru Maximas. Po kelių minučių progą turėjo ir Martinas Harnikas, bet jo smūgį galva įspūdingai atlaikė „Gladbach“ vartininkas Marcas-Andre ter Stegenas.

„Monchengladbach“ 12 minutę turėjo atlikti priverstinį keitimą ir Havardą Nordtveitą pakeitė Granitas Xhaka. Po kelių minučių „Gladbach“ gretose pavojingai smūgiavo Tolga Cigerci, bet kamuolys praskriejo visai šalia vartų.

Sužaidus beveik pusvalandį „Stuttgart“ pelnė pirmąjį mačo įvartį. Alexandru Maximas pavojingai perdavė kamuolį į „Monchengladbach“ baudos aikštelę ir kamuolys įlėkė į vartus, tiesa, jį paskutinį palietė gynėjas Alvaro Dominguezas, kuriam ir buvo įskaitytas įvartis į savus vartus.

34 mačo minutę „Stuttgart“ sugebėjo padidinti savo pranašumą. Christianas Gentneris puikiai atitrūko nuo gynėjų ir gražiai perkėlė kamuolį per vartininką. Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje nebuvo.

Antrajame kėlinyje „Monchengladbach“ pradėjo spausti savo varžovus. Klubas atliko daug daugiau smūgių į vartus, bet „Stuttgart“ vis pavykdavo apsiginti. Pats „Stuttgart“ klubas taip pat stengėsi pulti, bet beveik visi smūgiai skriedavo šalia vartų.

Iki rungtynių pabaigos įvarčių daugiau taip ir nebuvo. Taigi „Stuttgart“ po šios pergalės su 36 taškais pakilo į 12 vietą, o „M‘Gladbach“ su 41 tašku liko 7 vietoje.

Kitame šio vakaro mače „Augsburg“ ekipa taip pat 2-0 įveikė svečius Frankfurto „Eintracht“. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Dongas-Won Ji. Po šios svarbios pergalės „Augsburg“ su 27 taškais pakilo į 16 vietą, o „Eintracht“ (42 tšk.) liko šetoje vietoje.