Vladas Garastas: intrigos nebus – tiek „Žalgiris“, tiek „Lietuvos rytas“ lengvai žengs į finalą

Legendinis Lietuvos krepšinio treneris Vladas Garastas net kelis kartus pakartojo, kad neįmanomas kitoks scenarijus nei Kauno „Žalgirio ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ akistata didžiajame Lietuvos krepšinio lygos finale. Skirtingai nei daugelis, ilgametis nacionalinės rinktinės strategas pusfinalyje problemų nemato ne tik „Žalgiriui“, tačiau ir „Lietuvos rytui“.

„Neįsivaizduoju, kad galėtų būti kitaip. Netikiu. „Neptūnas“, kuris turėdamas aikštės pranašumą ir stipriai vargdamas su „Šiauliais“, nugalės žymiai stipresnį „Lietuvos rytą“. Ir ne vieną kartą nugalės, o tris! Aš manau, kad intrigos nebus. Vilniaus komanda yra stipresnė, ji geriau paruošta. Galime kalbėti, ką norime, tačiau stebuklų čia nebus. Kitame pusfinalyje viskas dar aiškiau. „Juventus“ nukraujavęs“, o „Žalgiris“ yra „Žalgiris“, - tvirtai savo nuomone dalinosi V.Garastas.

Legendinis treneris apie finalą kalbėti dar nelinkęs, tačiau spėja, kad intrigos jame bus gerokai daugiau nei pusfinalyje.

„Finišas yra sportininko veidrodis, todėl laimės tie, kurie bus geriau pasiruošę. Aš manau, kad finale gali būti visaip. Ypač, kai yra rungtyniaujama iki keturių pergalių. Šiuo metu žaidėjai mėgsta gauti traumas, tad kiekviena netektis, iš esmės, viską gali pakeisti. Per daug kol kas spėlioti nenoriu, bet neabejoju, kad finalas bus labai įdomus“, - kalbėjo V.Garastas.

LKL pusfinaliai startuoja antradienį „Žalgirio“ – „Juventus“ rungtynėmis. Jas tiesiogiai stebėkite per TV6 ir portale tv3.lt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų