Trijomis pergalėmis Kroatijos lygoje savo etapą Splito „Hajduk“ klube pradėjęs treneris Valdas Dambrauskas šįvakar pradėjo savo žygį Kroatijos taurės turnyre ir tą žygį tęs toliau.

Nors „Hajduk“ praleido tris įvarčius, tačiau sugebėjo įmušti dvigubai daugiau nei paskutinių savo trijų rungtynių vidurkį (vidurkis - 3 įvarčiai, - aut. pastaba). Rungtynėse prieš Zagrebo „Lokomotiva“ V.Dambrausko auklėtiniai pelnė net 6 įvarčius ir Kroatijos taurės ketvirtfinalio rungtynes laimėjo rezultatu 6:3.

Į priekį „Hajduk“ įsiveržė jau 7 minutę, po tikslaus Filipo Krovinovičiaus smūgio. Tą vieno įvarčio persvarą „Hajduk“ išlaikė beveik iki pat kėlinio pabaigos, bet varžovai per pridėtą kėlinio laiką rezultatą išlygino.

Tačiau „Hajduk“ nepasimetė po „įvarčio į rūbinę“ ir vos per dvylika pirmų antrojo kėlinio minučių įmušė net tris įvarčius.

Nors varžovams po kelių minučių pavyko sušvelninti rezultatą, bet „Hajduk“ 66 minutę susigrąžino trijų įvarčių persvarą.

Ją lietuvio auklėtiniai net padidino 90 minutę, bet per pridėtą rungtynių laiką įsimušė į savo vartus ir galiausiai laimėjo rezultatu 6:3.

Kroatijos taurės pusfinalyje „Hajduk“ klubas žais su „Osijek“ ir „Slaven Belupo“ poros nugalėtoju.