Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (1/4) komanda patyrė pralaimėjimą NBA, kuri namuose 105:114 (24:31, 23:14, 22:37, 36:32) pripažino Fynikso „Suns“ (4/2) pranašumą.

Lietuvis per 24 minutes pelnė 13 taškų (5/8 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet po triskart suklydo ir prasižengė.

Jis nusileido savo tiesioginiam varžovui Aronui Baynesui, kuris įmetė 20 taškų bei pataikė keturis tritaškius iš septynių. Australas pagerino savo pataikytų tritaškių rekordą.

„Grizzlies“ klube ryškus buvo antrasis šaukimas Ja Morantas, kuris įmetė 24 taškus ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

„Suns“ iniciatyvą perėmė trečiajame kėlinyje, kuriame „Grizzlies“ padarė 11 klaidų ir svečiai visą ketvirtį laimėjo 37:22.

„Suns“ kėliniui pasibaigus pirmavo 82:69 ir pranašumą išlaikė paskutiniame ketvirtyje.

„Suns“: Devinas Bookeris 21, Aronas Baynesas 20, Kelly Oubre 15, Frankas Kaminsky 14, Ricky Rubio 11, Milesas Bridgesas 10.

„Grizzlies“: Ja Morantas 24, Dillonas Brooksas ir Brandonas Clarke‘as po 16, Jonas Valančiūnas 13, Kyle‘as Andersonas 8.