Po legendinių rungtynių tarp Kauno „Žalgirio“ ir Maskvos CSKA veteranų, vyriausiasis kauniečių treneris Vladas Garastas mūru užstojo dabartinį „Žalgirio“ klubo savininką Vladimirą Romanovą: „Pripažinkite – visgi jis yra „Žalgirio“ klubo gelbėtojas. Kas būtų padėjęs „Žalgiriui“, jeigu ne jis? Niekas. Reikia jį užtarti. Nors jis toks ir toks, bet jis padėjo. Ir dabar – šį mačą suorganizavo jis“, – pabrėžė 80-metis strategas, praėjusio amžiaus devintojo dešimtmetį dirigavęs „Žalgirio“ žaidimui.

Kalbėdamas apie „Žalgirio“ pergalę prieš CSKA žvaigždyną, strategas teigė: „Jų jaunesni žaidėjai mums pridarė daug sunkumų. Didžiulis ačiū Arvydui Saboniui. Net ir beveik be pasiruošimo, jis buvo nepaprastai naudingas mums. CSKA po krepšiu negalėjo padaryti nieko. Pasakysiu taip: kam lemta būti pakartam, tas neprigers. Taip ir čia – kam buvo lemta laimėti, tas ir laimėjo. Žaidėjai labai norėjo laimėti. Pralaimėjus vienu tašku būtų labai liūdna. Nuotaika būtų sugadinta. O dabar gera, malonu“, – pridūrė 1979–1990 m. „Žalgirio“ komandą treniravęs V. Garastas.


Rašyti komentarą...
f
fanas
2012-10-28 22:13:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na Garastas visiskai teisus,Romanovas isgelbejo garsiausia LT visu laiku krepsinio komanda,visi mes turime keistumu,bet jis garsina ir toliau LT,bei zalgirio varda.Kad tik ir toliau islaikytu tokia komanda kaip siemet.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų