0

Triuškinančią pergalę Eurolygos penktojo turo D grupės rungtynėse iškovojo Kazanės „Unics“ (3/2) klubas, kuris savo aikštelėje 81:51 (18:20, 21:14, 22:5, 20:12) įveikė ketvirtąją nesėkmę patyrusią Liublianos „Union Olimpija“ (1/4) komandą.

Šio mačo baigtis buvo nulemta trečiojo ketvirčio pradžioje, kai keturis iš eilės tritaškius pataikę Kazanės krepšininkai spurtavo 14:2 ir įgijo septyniolikos taškų persvarą - 53:36. Dar iki paskutinio kėlinio pradžios aikštės šeimininkų persvara pasiekė dvidešimties taškų ribą (58:38), o po Piotro Samoilenkos dvitaškio likus žaisti septynias minutes dar labiau šoktelėjo - 68:43. Per likusį laiką skirtumas tik dar labiau išaugo.

„Unics“: T.Lyday'us 22 (dvitaškiai 7/8, 7 rez. perd., 30 naud. bal.), M.Wilkinsonas 20 (tritaškiai 4/5), V.Veremeenko 11, H.Domercantas 8 (7 atk. kam.).

„Union Olimpija“: R.Varda 13 (dvitaškiai 5/7), B.Woodside'as ir D.Greenas - po 8.