Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

UFC prezidentas Dana White‘as po fantastiškos airio Conoro McGregoro pergalės per 40 sekundžių prieš Donaldą „Kaubojų“ Cerrone‘ą užtikrino – kita C.McGregoro kova privalo būti prieš UFC lengvo svorio kategorijos čempioną Chabibą Nurmagomedovą, kuriam jis pralaimėjo 2018 m. spalio mėnesį.

UFC prezidentas Dana White‘as po fantastiškos airio Conoro McGregoro pergalės per 40 sekundžių prieš Donaldą „Kaubojų“ Cerrone‘ą užtikrino – kita C.McGregoro kova privalo būti prieš UFC lengvo svorio kategorijos čempioną Chabibą Nurmagomedovą, kuriam jis pralaimėjo 2018 m. spalio mėnesį.

REKLAMA

„Kai pagalvoji, kas turi didžiausią prasmę.. Conoras pasakė, kad nori kovoti su Chabibu. Tarp jų yra daug asmeninių dalykų, buvo traumų ir kitko. Jis yra apsėstas gauti revanšinę kovą, nes žino, kad tada nebuvo 100 proc. pasiruošęs.

Chabibas yra iškovojęs 28 pergales ir nepatyręs pralaimėjimo. Pradedame kalbėti apie šio vaikio legendą. Nesvarbu, prieš ką tu kauniesi, bet šiame sporte turėti 28-0 yra sunku. Tas vaikis yra pasaulio čempionas. Kai Chabibas laimėjo pirmą kartą ir koks žymus jis tapo, mes pradedame žiūrėti į tokias kovas kaip Haggleris prieš Hearnsą, Ali prieš Foremaną, Ali prieš Fraserį. Tai pasaulinės kovos. Chabibo ir Conoro kova privalo įvykti ir ji yra prasminga. Tai dėl lengvo svorio kategorijos čempiono titulo“, – sakė D.White‘as.

Tokie UFC prezidento žodžiai turėjo nuliūdinti „blogiausio močkrušio“ diržą turintį Jorge Masvidalį, kuris yra išreiškęs norą kovoti su C.McGregoru, o tokį pat norą susitikti su J.Masvidaliu yra išsakęs ir pats airis. Visgi D.White‘as mano, kad svarbiausias dalykas kitoje C.McGregoro kovoje turi būti pasaulio čempiono diržas.

REKLAMA

„Jie nei vienas net neturi titulo. Nors C.McGregoras nori „blogiausio močkrušio“ diržo, tačiau J.Masvidalis neturi tikrojo pasaulio čempiono titulo, todėl privalo įvykti kova su Chabibu“, – sakė D.White‘as

D.White‘as paaiškino, kodėl C.Nurmagomedovui tai taip pat turėtų būti svarbi ir norima kova.

„Chabibui kova su C.McGregoru taip pat būtų didelė ir svarbi jo legendai. Jis jau vieną kartą įveikė C.McGregorą, tuomet galbūt įveiks Tony Fergusoną, o tada tarkime vėl įveiktų C.McGregorą. Jis galėtų pasitraukti 30-ies metų įveikęs visus geriausius kovotojus ir turėdamas 0 pralaimėjimų.

Taip pat lažinuosi, kad ta kova leistų uždirbti daugiau nei 3 milijonus JAV dolerių. Kova tarp Chabibo ir Conoro yra didžiausia, kokia gali būti šioje organizacijoje ar šio sporto istorijoje. Tai gali konkuruoti net su C.McGregoro ir F.Mayweatherio“, – sakė D.White‘as.

REKLAMA
REKLAMA

C.McGregoras nori 2020 m. būti aktyvus ir kovoti dažniau, tačiau tai nereiškia, kad jam nereikės laukti, kol paaiškės C.Nurmagomedovo tvarkaraštis.

„Yra daugybę dalykų, kurie turi prasmę. Mes dar pamatysime, ką jis nori daryti. Žinau, kad jis nori kovos su Chabibu ir jis pasiruošęs jos laukti. Ar norėčiau, kad Conoras kovotų tris kartus per metus? Žinoma. Tačiau reikia daryti tokias kovas, kurios turi prasmę. Aš tikrai manau, kad Chabibas prieš Conorą kova yra didžiausia šiam sportui, abiem kovotojams ir jų legendoms“, – sakė D.White‘as.

Nors C.McGregoras yra sakęs, kad norėtų su C.Nurmagomedovu kovoti jo šalyje, tačiau prakalbus apie galimą kovos vietą, D.White‘as buvo užtikrintas, kad tai tikrai nevyks Rusijoje.

„Ne, tai tikrai nevyktų Maskvoje. Jūs dar to klausiate? Tam yra daugybę priežasčių. Žiūrint realiai, Las Vegasas yra geriausia vieta organizuoti didžiausias kovas, bet C.Nurmagomedovas nėra Las Vegaso fanas po praėjusios kovos su C.McGregoru. Jų kova galėtų įvykti daugelyje vietų – yra „Madison Square Garden“ stadionas, „Dallas Texas“ stadionas, O2 arena“, – aiškino D.White‘as.

REKLAMA
REKLAMA

D.White‘as nei kiek nesijaudina, kad C.Nurmagomedovas gali nesutikti kovoti su C.McGregoru, nors pats yra pasakęs, kad airiui reikės įrodyti savo vertę ir iškovoti ne vieną pergalę, kad gautų revanšinę dvikovą.

„Realybė yra tokia, kad Chabibas niekada neatsisakė kovoti. Tai tiesiog nėra jo stilius. Jis nekenčia Conoro, o C.McGregoras nekenčia jo“, – sakė D.White‘as.

D.White‘as norėtų, kad susitarus dėl revanšinės kovos, C.McGregoro ir C.Nurmagomedovo pyktis vienas kitam sumažėtų ir teigė, kad organizacija padarytų viską, kad tai įvyktų.

„Sunkioji dalis yra ta, kad jie tikrai vienas kito nekenčia. Visada bus emocingos kovos savaitės, kai šie kovotojai mes svorį. Tai yra dar sunkiau, nes vienas kito nekenčia ir jų komandos. Kaip organizacija, mes privalome padaryti savo darbą ir įsitikinti, kad neįvyks jokie blogi dalykai. Šią savaitę aš mačiau laimingą vaikiną, atsigavusį ir patenkintą, kad gali vėl būti aštuoniakampiame narve. Kai vyko Chabibo ir Conoro spaudos konferencija, man buvo labai nejauku, nes tai buvo tikrai tamsu“, – sakė D.White‘as.

REKLAMA
REKLAMA

Kas bus, jeigu Tony Fergusonas nugalės C.Nurmagomedovą ir iškovos UFC lengvo svorio kategorijos čempiono diržą?

„Conoras nori susigrąžinti tą diržą. Jis kovos su tuo, kas laimės C.Nurmagomedovo ir T.Fergusono kovą“, – sakė D.White‘as.

UFC prezidentas taip pat kalbėjo ir apie C.McGregoro pasirodymą prieš „Kaubojų“.

„Jis atrodė neįtikėtinai. Visada bus kritikų, visi turi savo nuomonę, visada atsiras tokių, kurie sakys, kad „Kaubojus“ buvo pakištas... Bet tai yra nesąmonės. C.McGregoras atrodė greitas, smūgiavo stipriai, turėjo savo planą ir kovojo prieš tikrai kietą vyruką, kuris čia atėjo laimėti“, – sakė D.White‘as.

Apie norą kovoti su C.McGregoru yra kalbėjęs ir ketvirtoje UFC lengvo svorio kategorijos reitinge esantis Justinas Gaethje, tačiau būsimus šio kovotojo pasirodymus D.White‘as kalbėjo trumpai.

„Tai geras klausimas. Realybė tokia, kad man su J.Gaethje reikėtų tiesiog susėsti ir pasikalbėti. Jis labai talentingas vyrukas“, – sakė D.White‘as.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų