Ketvirtadienį Kaune tęsėsi UEFA „Development“ U16 rinktinių turnyras. Antrame savo mače Lietuvos futbolininkai 3:1 (0:0) pranoko Andoros komandą.

Ankstesnėse savo rungtynėse Andora antradienį po baudinių serijos (pagrindinis laikas – 0:0) buvo pralaimėjusi Bosnijos ir Hercegovinos komandai. Tuo tarpu pirmose ketvirtadienio rungtynėse bosniai 2:0 nugalėjo Lichtenšteino ekipą.

Turnyras dviem mačais finišuos sekmadienį.

Ketvirtadienio rungtynėse lietuvaičiai nuo pat pirmų minučių turėjo teritorinę persvarą, tačiau jos niekaip nesisekė paversti įvarčiais, mat pavojingi smūgiai arba skriedavo greta vartų, arba su jais susitvarkydavo varžovų vartininkas.

Po pertraukos lietuviai ir toliau buvo aktyvesnė komanda ir netrukus už savo pastangas buvo apdovanota – sužaidus dešimt minučių Nedas Garbaliauskas pelnė du įvarčius per dvi minutes ir lietuviai atitrūko 2:0.

Toliau mačas klostėsi gana lygiai, visgi mačo pabaigoje Andoros ekipa vienu smūgiu rezultatą sušvelnino. Nepaisant to, lietuviai per likusį laiką ne tik sau neprisidarė problemų, bet ir įtvirtino savo pranašumą Brooklyn Leipus realizuotu 11 metrų baudiniu.

UEFA „Development“ vaikinų rinktinių turnyras

Lietuva U16 – Andora U16 3:1 (0:0)

LFF Kauno treniruočių centro stadionas; teisėjas – Kęstutis Bartuškevičius (Lietuva).

Įvarčiai: 55 min., 56 min. Nedas Garbaliauskas, 88 min. Brooklyn Leipus (11 m baud.) (Lietuva); 82 min. Yedidas Santaella Prinetti (Andora).

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Ugnius Semaška, Emilis Kirliauskas, Majus Žižys, Matias Angelo Pastori, Dovydas Sasnauskas, Nedas Garbaliauskas, Matas Ambrazaitis, Vilius Stonys, Armandas Podskočimas, Matas Pušnys, Martynas Stūrys.

Atsargoje: Ernestas Lysionok, Edvinas Pukinskas, Grantas Emerhi, Rokas Katkauskas, Brooklyn Leipus, Gustas Muraška, Ernestas Januš Zdanovič, Kasparas Sacevičius, Edgaras Bierontas.