„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3 – 0 sutriuškino „Wolves“ futbolininkus ir laikinai pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Jackas Grealishas jau 1-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Man City“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Erlingas Haalandas 16-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0. Norvegas tapo pirmuoju žaidėju šios lygos istorijoje, pasižymėjusiu pirmose ketveriose „Premier“ lygos išvykos rungtynėse iš eilės. Pastarasis taip pat jau pelnė 100 įvarčių per paskutines 99 rungtynes visuose turnyruose nuo tada, kai 2020 metų sausio mėnesį paliko „RB Salzburg“.

Nathanas Collinsas 33-ąją minutę už grubią pražangą prieš J.Grealishą buvo nubaustas raudona kortele ir „Wolves“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Danielis Podence‘as 40-ąją minutę atliko pavojingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.

Philas Fodenas 69-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rungtynių rezultatas tapo jau triuškinamas 3:0.

„Man City“ po septynerių sužaistų rungtynių turi surinkęs 17 taškų ir laikinai rikiuojasi „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu vienu susitikimu mažiau sužaidęs „Arsenal“ su 15 taškų žengia antras.