Tel Avivo „Maccabi“ ekipai dar bent metus teks palaukti Izraelio taurės, kadangi Odedo Kattasho auklėtiniai finale 85:72 (16:23, 21:23, 31:10, 16:17) nusileido Jeruzalės „Hapoel“ ekipai ir pralaimėjo lemiamą kovą trečius metus paeiliui.

Primenam, kad praėjusiais metais taurę taip pat iškovojo „Hapoel“ ekipa, 2022 m. – Herclijos „Bnei“.

Pirmuosius du kėlinius „Maccabi“ turėjo pranašumą savo rankose (46:37), tačiau po pertraukos visiškai subyrėjo ir išgyveno priešininkų spurtą 31:10.

Ketvirtajame kėlinyje „Hapoel“ sugebėjo išlaikyti pranašumą ir triumfavo.

Nugalėtojams JaCorey Williamsas pelnė 21 tašką (6 atk. kam.), Levi Randolphas pridėjo 17, buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Speedy Smithas pelnė 12 taškų ir atliko net 15 rezultatyvių perdavimų (24 naud.).

Pralaimėjusiems Romanas Sorkinas surinko 17 taškų (6 atk. kam.), 10 pridėjo Bonzie Colsonas, po 9 įmetė Lorenzo Brownas (11 kl., 7 rez. perd.) ir Joshas Nebo (13 atk. kam.).

Tiesa, Tel Avivo ekipai negalėjo padėti Wade'as Baldwinas.