„Lietuvos ryto“ komanda sekmadienį 68:84 išvykoje nusileido Kauno komandai ir patyrė ketvirtąją nesėkmę LKL čempionate. Daug ginčų sukėlusią minutės pertraukėlę rungtynių pabaigoje paėmęs Tomas Pačėsas gyrė varžovų žaidimą pirmoje rungtynių dalyje.

„Norėjau pasveikinti „Žalgirį“ su pelnyta pergale. Manau, kad rungtynes pralaimėjome pirmoje pusėje. Galiu pagirti savo komandą už parodytą kovą likusioje mačo dalyje, tačiau to neužteko. Šiandien leidome „Žalgiriui" pelnyti per daug taškų, atkovojus kamuolį puolime. Taip pat leidome įsimėtyti varžovų snaiperiams - tiek A.Milakniui, tiek K.Pangosui. Vėliau juos pavyko pristabdyti ir atliekant daug keitimų, galima žaisti“, - saklė T.Pačėsas. „Antra susitikimo pusė buvo nebloga, tačiau mažos detalės ir nepataikyti baudos metimai mums turi įtakos jau ne per pirmas rungtynes. „Žalgiris“ pirmus kėlinius sužaidė idealiai, o mes nesugebėjome apsiginti ir buvome lėtesni bei visur vėlavome“, - teigė treneris.