Tokijuje – legendinio JAV rokerio dukros sidabras

Tokijo olimpiadoje įtemptai klostėsi komandinės konkūrų varžybose, kuriose dėl aukso atkakliausiai kovojo Švedijos ir JAV rinktinės.

Finale tiek švedai, tiek amerikiečiai surinko po 8 baudos balus ir pasidalijo pirmą vietą, todėl prireikė papildomų šuolių. Visi abiejų komandų nariai antrą kartą šokinėjo be klaidų, tad viską nulėmė greitis. Švedai trasą įveikė per 122.90 sek. ir iškovojo auksą, nes amerikiečiai buvo nežymiai lėtesni – 124.20 sek.

Įdomu tai, kad su JAV rinktine olimpine vicečempione tapo 29-erių Jessica Springsteen. Ji yra legendinio rokerio Bruce‘o Sringsteeno dukra.

Raitelė kvalifikacijoje su „Don Juan van de Donkhoeve“ žirgu užsidirbo 4 baudos balus. Finale ji vėl gavo 4 baudos balus, o papildomame jojime trasą įveikė be klaidų. Amerikietei tai buvo pirmas olimpinis medalis per karjerą.

„Po finalo nuotoliniu būdu trumpai pabendravau su šeimos nariais. Mačiau, kad jie buvo su JAV atributika ir labai rėkė. Turbūt niekas iš mūsų nesuprato, kas ką sako (juokiasi – aut. past.). Esu labai laiminga. Kartu su žirgu atidavėme visas jėgas“, – CNN sakė J.Springsteen.

Skaičiuojama, kad B.Springsteenas oficialiai yra pardavęs net 106,9 mln. albumų, nors spėjama, kad tikrasis skaičius turėtų siekti 135 mln.