Tokijas alsuoja olimpininėmis žaidynėmis: besišypsančių kareivių patikra ir tūkstančiai žurnalistų

Tūkstančiai žurnalistų ir sportininkų – jau Tokijuje, kur vyks vasaros olimpinės žaidynės. Metams atidėtos, o dabar vykstančios su milžinišku saugumu.

Jau artėjant Tokijo žaidynėms šio miesto link keliaujančius žurnalistus pasiekė naujienos, kad šios gali būti atšauktos – vos nusileidus vienas pagyvenęs savanoris tik nusijuokė ir pasakė, kad tai neįmanoma.

Tokias kalbas paskatino olimpiniame kaimelyje, kuriame gyvena atletai, įsisukęs koronavirusas – juo serga jau daugiau kaip 100 sportininkų.

Nepadeda ir saugumo priemonės, kurių tiesą sakant, ne visi japonai ir laikosi – net savanoriai pamiršta reikalavimus ir prigrūda pilną autobusą žurnalistų.

Pagrindinė jų darbo vieta įsikūrusi maždaug 30 minučių važiavimo autobusu atstumu nuo oficialių žaidynių viešbučių.

Pagrindinė darbo vieta – tai milžiniškas pastatas, į kurį norint patekti reikia pereiti patikrą, kurią atlieka kareiviai.

Iš pradžių privalai dezinfekuoti rankas, tada nuskaityti turimą akreditaciją ir pasimatuoti temperatūrą, kuri neturi viršyti 37,1 laipsnio.

Vėliau seka daiktų patikra – tokia pati, kokia atliekama ir oro uostuose. Jeigu su savimi atsinešei vandens ar kitą gėrimą – privalai jo atsigerti stebint kariškiui ir tik jį įsinešti.

Nors viskas skamba ganėtinai rimtai, procedūrą palengvina tai, kad net kareiviai čia šypsosi ir elgiasi labai draugiškai.

Patekus į pagrindinį pastatą visų pirma laukia įvairūs informacijos centrai ir vieta, kur turi palikti COVID-19 testą.

Čia taip pat įsikūrusi milžiniški TV transliacijų kambariai, keli žaidynių rėmėjų stendai.

Kylant aukščiau patenkama į kavinių zoną, žurnalistų darbo vietas - čia jų bent keli šimtai, o turtingiausi ir didžiausi pasaulio naujienų portalai ir televizijos yra išsispirkusios atskiras darbo erdves.

Pažvelgti iš arčiau kviečiame vloge.

Įamžinti kelionę ir perteikti įspūdžius bei vaizdus jums padeda naujausias „Samsung“ telefonas Galaxy S21 5G!

Dvi savaitės įtemptų kovų, karštų naujienų, interviu, tiesioginių transliacijų ir užkulisių – visai tai rasite naujienų portale tv3.lt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų