Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ginklus surėmė iki šiol pergalės skonio nepajutusios komandos.

Akistatoje Gargžduose Antano Sireikos treniruojami „Šiauliai“ (1-2) sunkiai 78:76 (14:18, 23:16, 19:19, 22:23) palaužė šeimininkus „Gargždus“ (0-3).

Gargždų klubas geriau startavo (18:11), vis tik vos šeimininkų puolimas pastrigo, svečiai iškart tuo naudojosi ir artėjo – 16:18. Komandos keitėsi tritaškiais, šeimininkų persvara tirpo dar labiau, o galiausiai įpusėjus antram ketvirčiui Paulius Danusevičius persvėrė rezultatą – 29:28.

Kyle‘as Mangasas tik didino šiauliečių pranašumą (33:29), o Bryce‘o Douvier taškai leido įgyti rekordinę persvarą svečių komandai – 37:32.

Po pertraukos Marius Runkauskas tritaškiu įvedė lygybę (39:39), nuo šios minutės nė viena ekipa labiau viena nuo kitos neatitrūko. Atkakliausias buvo paskutinis ketvirtis. Po K.Mangaso metimo „Šiauliai“ įgijo 5 taškų persvarą (60:55), bet Giedrius Staniulis metimu iš po krepšio vėl švelnino rezultatą – 57:60. Martynas Varnas ir Julius Kazakauskas apsikeitė metimais, o trapią persvarą šiauliečiai toliau saugojo. Baudos metimai bei K.Mangaso dvitaškis artino prie pergalės Antano Sireikos auklėtinius – 74:67.

G.Staniulis išlaikė viltį gyvą, pataikydamas likus 21 sek. (71:75), o nuo šiol šiauliečiams svarbios buvo baudos. A.Urbučio pramestas baudos metimas kainavo daug, nes tritaškį smeigęs J.Kazakauskas rėžė atsilikimą iki vos dviejų (76:78), tiesa, 4 sekundžių stebuklui neužteko.

Vien Marius Runkauskas pataikė 5 tritaškius iš 7, kuomet visa „Šiaulių“ komanda pridėjo tiek pat (5/20).

„Gargždai“: Marius Runkauskas 19 (5/7 trit.), Giedrius Staniulis 13 (6 atk. kam.), Julius Kazakauskas 12 (5 atk. kam.), Joshua Newkirkas (9 rez. perd.) ir Samuelis Thompsonas – po 10.

„Šiauliai“: Donatas Sabeckis 15 (9 rez. perd.), Martynas Varnas ir Kyle‘as Mangasas (5 atk. kam.) – po 13, Bryce‘as Douvier 10.