Hiustono „Rockets“ žvaigždė 30-metis Tracy McGrady, dėl kelio traumos nežaidęs net aštuonis mėnesius, tikisi į NBA arenas pirmą kartą įžengti jau lapkričio 18 dieną, kitą trečiadienį, mače su Minesotos „Timberwolves“ klubu.

„Esu sujaudintas, kad artėja mano sugrįžimas. Visus metus turėjau žaisti ant vienos kojos. Negalėjau konkuruoti su geriausiais krepšininkais“, – sakė T. McGrady.

Nepaisant to, kad pats krepšininkas į aikštę pasirengęs grįžti jau labai greitai, ne taip optimistiškai yra nusiteikęs „Rockets“ generalinis direktorius Darylas Morey. Pasak jo, krepšininkas į aikštę grįš ne anksčiau kaip lapkričio 23 dieną, kai jam bus atlikti išsamūs pakartotiniai tyrimai.

„Džiaugiamės, kad Tracy gyja po traumos, tačiau turime likti budrūs. Jokia tiksli data nėra nustatyta jo sugrįžimui. Jis pradės rungtyniauti tik tada, kai gydytojai, komandos vadovai ir pats krepšininkas tai nuspręs“, – teigė „Rockets“vadovas.

Šių metų vasario mėnesį gydytojai atlikę tam tikras procedūras pareiškė, jog T. McGrady traumos gydymas užtruks apie metus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų