Stephenas Curry per ketvirtą kėlinį sukratė 20 taškų, San Francisko „Golden State Warriors“ (13/2) panaikino 13 taškų deficitą ir įsirašė dar vieną pergalę NBA pirmenybėse.

„Warriors“ išvykoje 103:89 (27:29, 24:25, 17:27, 36:8) įveikė Klivlando „Cavaliers“ (9/8) ekipą.

S. Curry sužaidė dar vienas monstriškas rungtynes – pelnė 40 taškų (9/16 trit.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Pusę jų sukrito per paskutinį kėlinį, kurio metu gynėjas realizavo keturis iš savo devynių pataikytų tritaškių.

Jis net sulaukė „MVP“ skanduočių iš varžovų sirgalių.

Prieš ketvirtą kėlinį „Cavaliers“ pirmavo 81:68, bet svečiai lemiamą ketvirtį pradėjo pelnydami 17 taškų be atsako, o Klivlando ekipa net dvyliką atakų iš eilės nepelnė taškų. Kėlinį „Warriors“ laimėjo net 36:8.

„Cavaliers“ šiame mače nepadėjo net keturi starto penketo žaidėjai – Evanas Mobley, Colinas Sextonas, Lauri Markkanenas ir Jarettas Allenas. Taip pat nežaidė Cedi Osmanas.

„Warriors“: S. Curry 40 (9/16 trit.), N. Bjelica 14, A. Wigginsas 12, D. Lee 11.

„Cavaliers“: D. Garlandas 25, K. Love’as ir D. Wade’as po 17, I. Okoro ir R. Rubio po 10.