„Optibet A lygoje“ nugriaudėjo dar vienas savaitgalio susitikimas. Šį kartą ietis surėmė „Panevėžys“ ir Gargždų „Banga“, o galingą pergalę iškovojo vilčių gargždiečiams nepalikę šeimininkai.

Panevėžio ekipa namų stadione laimėjo 4:2 (1:1).

Itringa šiose rungtynėse buvo gyva vieną kėlinį. Po Elivelto įvarčio šeimininkai išsiveržė į priekį, tačiau neilgai trukus rezultatą išlygino S. Yoshikawa.

Vis dėlto, antroje dvikovos pusėje ėmė ryškėti panevėžiečių pranašumas. Du taiklūs J. Eliaso smūgiai ir vienas T. Eliošiaus pridėtas įvartis „Panevėžiui“ suteikė apčiuopiamą ir netgi triuškinamą trijų įvarčių pranašumą.

Gargždų ekipa antrojo kėlinio metu rimtesnių progų prie varžovų vartų nesukūrė ir rezultatas ilgai išliko nepakitęs – 4:1. Tiesa, paskutinę rungtynių minutę teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį Gargždų ekipa realizavo.

Skirtinguose Lietuvos kampuose įsikūrę futbolo klubai rodo ir skirtingus rezultatus.

Panevėžiečiai sezoną pradėjo dvejomis pergalėmis, o gargždiškiai vis dar neiškovojo nė vieno taško.