Štai kodėl Donatas Motiejūnas neatvyko į „Rockets“ sveikatos apžiūrą

Spėliojimams ir versijoms, kodėl Donatas Motiejūnas nepasirodė „Houston Rockets“ sveikatos apžiūroje, padarytas galas. Apriboto laisvojo agento statusą turintis lietuvis pelnytai supyko – mat Hjustono klubas nurėžė kelis milijonus nuo kontrakto, kurį puolėjas turėjo pasirašyti.

Kaip teigia ESPN, „Rockets“ klubas siūlo D-Mo 6 mln. JAV dolerių mažesnį kontraktą, nei jam buvo žadėtas derantis su „Brooklyn Nets“.

Praėjusią savaitę D. Motiejūnas sulaukė ketverių metų 37 mln. JAV dolerių pasiūlymo iš „Nets“ klubo. Tokį patį pasiūlė ir pirmumo teise krepšininką susigrąžino „Rockets“. Tiesa, pastarasis psirengęs mokėti tik 31 mln., nes likusi dalis – įvairių premijų dalis, kurią Hjustonas nėra įpareigotas mokėti.

Lietuvis per dvi dienas nuo „Rockets“ pasiūlymo turėjo pasirodyti Hjustone ir praeiti medicininę apžiūrą, tačiau jo agentas B.J. Armstrongas tvirtino, kad jo klientas to nedarys. Kas vyks toliau? D-Mo vėl tampa apribotu laisvuoju agentu ir šį statusą išlaiko iki kitų metų kovo 1 dienos.

Teigiama, kad čia gali žengti ir dar viena komanda. ESPN kiek anksčiau skelbė, kad dar prieš pasirašant sutartį su „Nets“, D. Motiejūnas turėjo pasiūlymą iš kitos ekipos. Tarp komandų, kurios vis dar turi laisvų pinigų yra „Jazz“, „Nuggets“, „76ers“, „Suns“, „Timberwolves“ ir „Thunder“.

Aukštaūgis per savo karjerą NBA vidutiniškai pelno 7,8 taško ir atkovoja 4 kamuolius per rungtynes. Jam buvo padarytos dvi nugaros operacijos, dėl kurių D. Motiejūnas praleido kone metus reabilitacijai. Tiesa, lietuvis sėkmingai įveikė visus sveikatos testus, kurie buvo atliekami Niujorke.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų