Kyle‘as Lowry pelnė 33 taškus ir gynėjo vedama Toronto „Raptors“ (47/18) komanda nugalėjo NBA favoritus.

Nicko Nurse‘o auklėtiniai 107:92 (23:21, 18:23, 31:26, 35:22) įveikė Los Andželo „Lakers“ (50/15) ekipą.

„Raptors“ komanda 11-ąjį kartą iš eilės įveikė „Lakers“ klubą, kanadiečiams šiai ekipai nėra pralaimėję nuo 2014-15 metų sezone.

K.Lowry dar atkovojo 14 kamuolių ir užfiksavo asmeninį rekordą, o svarbiausią savo metimą pataikė likus žaisti 3:01 minutei, kai jo tritaškis didino pranašumą 97:86.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Lakers“ po dviejų LeBrono Jameso tritaškių pirmavo 76:72. Tačiau Toronto klubo puolėjas OG Anunoby atsakė irgi dviem tolimais metimais, o vėliau spurtu 13-0 pabėgo į priekį.

L.Jamesas pralaimėjusiems pelnė 20 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, Anthony Davisas surinko 14 taškų, jis pataikė du metimus iš septynių.

„Lakers“ šiąnakt krepšį atakavo 35,4 proc. taiklumu – blogiausias komandos šiame sezone.

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 33 (14 atk. kam., 6 rez. perd.), OG Anunoby 23, Pascalis Siakamas 15, Fredas VanVleetas 13 (11 rez. perd.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 20 (10 atk. kam.), Kyle‘as Kuzma 16, Anthony Davisas 14, Donas Waitersas 12, Alexas Caruso 11.