Skausmingą varžovo smūgį praleidęs Sabonis buvo arti trigubo dublio

Pergalę NBA iškovojo Atlantos „Hawks“ (18/20) ekipa. Nate'o McMillano auklėtiniai svetimoje arenoje 120:117 (30:30, 31:28, 30:30, 29:29) palaužė Domanto Sabonio atstovaujamą Sakramento „Kings“ (20/17) klubą.

D. Sabonis per 39 minutes surinko 20 taškų (7/13 dvit., 6/8 baud.), sugriebė 14 atšokusių kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet padarė 4 klaidas, prasižengė 4 kartus.

„Kings“ komandai 25 taškus įmetė De'Aaronas Foxas, Kevinas Huerteris pridėjo 24.

Atlantos ekipos gretose po 22 taškus įmetė De'Andre Hunteris ir Johnas Collinsas, po 21 tašką pelnė Trae Youngas ir Dejounte Murray.

Per visą dvikovą pirmaujanti komanda keitėsi 7 kartus ir rezultatas lygus buvo 14 sykių. Nei viena komanda neturėjo dviženklio pranašumo ir nugalėtojas sprendėsi paskutinę minutę.

Likus 1:16 minutei D.Foxas didino „Kings“ pranašumą 117:113 ir tai buvo paskutiniai svečių taškai.

Likus 19 sekundžių D.Foxas prarado kamuolį, kai „Kings“ atsiliko vienu tašku ir turėjo šansą išsiveržti į priekį. Po trijų sekundžių D.Murray didino skirtumą iki trijų taškų 120:117.

„Hawks“ dvikovą užbaigė atkarpa 7:0.

Diskusijų sukėlė epizodas nutikęs trečiajame mačo kėlinyje, kai dėl kamuolio kovojęs D.Sabonis suriko iš skausmo ir krito ant parketo. Bet teisėjai pražangą užfiksavo lietuviui.

Vis dėlto epizode matyti, kad varžovas lietuviui pataikė į itin skausmingą vietą žemiau juosmens.

„Hawks“: De'Andre Hunteras 22 (7/10 dvit., 2/7 trit., 8 atk. kam.), Johnas Collinsas 22 (12 atk. kam.), Trae Youngas 21 (6/10 dvit., 6 rez. perd.), Dejounte Murray 21 (7/13 dvit., 6 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 17 (3/7 trit., 8 atk. kam.), Onyeka Okongwu 8 (7 atk. kam.), AJ Griffinas 5.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 25 (9/19 dvit.), Kevinas Huerteris 24 (4/9 trit.), Harrisonas Barnesas 22 (5/8 dvit., 2/7 trit.), Domantas Sabonis 20 (7/13 dvit., 14 atk. kam., 8 rez. perd.), Malikas Monkas 9, Keeganas Murray 8 (7 atk. kam.), Davionas Mitchellas 5.