Britanijos bokso tarybos drausmės komisija (BBBC) iš skandalais apipintų įvykių Miunchene centre atsidūrusio Derecko Chisoros neribotam laikui atėmė licenciją.

Apie tai pranešė britų naujienų agentūra „Reuters“ trečiadienį vakare po to, kai sunkaus svorio boksininkas buvo išklausytas Velso sostinėje Kardife vykusiame drausmės komisijos posėdyje.

D. Chisoros vadybininkas Frankas Warrenas paaiškino: „Jie atėmė iš jo licenciją. Mes apsvarstysime, ar neprieštarausime šiam sprendimui.“

Britų boksininkas po skandalu virtusių įvykių prieš, per ir po Miunchene vykusios dvikovos su pasaulio čempionu pagal WBC versiją Vitalijumi Kličko jau buvo suspenduotas WBC organizacijos neribotam laikui.

Po pralaimėjimo taškais vyresniajam brolių Kličko spaudos konferencijoje D. Chisora pirmiausiai grasino mirtimi ir susimušė su tautiečiu Davidu Haye. WBC organizacija pareiškė, kad tai prasčiausias elgesio pavyzdys, kokį profesionalus boksininkas yra pademonstravęs per visą istoriją.

D. Chisora spjauna vandenį ant Vladimiro Kličko (nuotr. SCANPIX)D. Chisora spjauna vandenį ant Vladimiro Kličko (nuotr. SCANPIX)

Prieš tai D. Chisora per boksininkų svėrimo ceremoniją trenkė V. Kličko riebų antausį, o prieš pat dvikovą ringe išpurškė vandenį tiesiai į Vitalijaus brolio Vladimiro veidą. Tiesa, po skandalingo savaitgalio Miunchene 28 metų britas buvo nepaprastai tylus.

REKLAMA

Dar prieš drausmės komisijos posėdį Kardife jis išspaudė vos kelis atgailos žodžius: „Gailiuosiu visko, ką pasakiau ir padariau. Žvelgdamas į tuos įvykius, matau, kad viskas labai komplikuota.“

TAIP PAT SKAITYKITE:

Skandalingajam D. Chisorai gresia griežtos sankcijos – visa įvykių Miunchene santrauka

Incidentas per svėrimo ceremoniją (nuotr. SCANPIX)Incidentas per svėrimo ceremoniją (nuotr. SCANPIX)


Rašyti komentarą...
j
jo
2012-03-15 13:25:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
tokiu neprognuozuojami negali buti tokiame sporte.psichiniai sutrikimai tikriausiai pas ji.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų