„Šiaulių“ ekipa Europos iššūkio taurės turnyro D grupėje namuose 82:80 (29:17, 19:27, 23:21, 11:15) įveikė Hertogenboso „Eiffel Towers“ (Olandija) klubą, tačiau nepateko į kitą etapą. Šiauliečiai kelią užtvėrė Limasolio AEL klubo pergalė 88:75 prieš Gmundeno „Swans“ komandą.

Nors rungtynes tolimu metimu pradėjo Vaidotas Volkus (3:0), svečiai netruko išlyginti rezultatą - 5:5. Po Andriaus Šležo tolimo metimo sužaidus keturias minutes „Šiauliai“ vėl išsiveržė į priekį (11:8), tačiau Olandijos ekipa ir vėl atstatė pusiausvyrą - 11:11. Antroje ketvirčio pusėje aikštelėje dominavo aikštės šeimininkai. Saulius Kuzminskas dvitaškiu pradėjo „Šiaulių“ spurtą 13:4 ir po pirmojo kėlinio aikštės šeimininkai jau turi dvylikos taškų persvarą - 29:17.

Antrąjį kėlinį „Eiffel Towers“ pradėjo keturių minučių atkarpa 10:0 ir „Šiaulių“ persvara beveik visiškai ištirpo - 29:27. Visgi A.Šležas ir Virginijus Praškevičius tolimais metimais vėl padidino „Šiaulių“ pranašumą - 35:27. Likus žaisti keturias minutes iki didžiosios pertraukos šešis baudos metimus pataikė Gintaras Kadžiulis dvitaškį pridėjo S.Kuzminskas ir aikštės šeimininkai vėl įgijo šiek tiek didesnę persvarą - 46:37. Visgi ketvirčio pabaigoje šiek tiek sėkmingiau rungtyniavo „Eiffel Towers“ ekipa, kuri po dviejų kėlinių „Šiauliams“ paliko vos keturių taškų pranašumą - 48:44.

Trečiąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo dviem tiksliais A.Šležo tolimais metimais bei S.Hannaho dvitaškiu ir vėl įgijo dviženklę persvarą - 56:44. Ją „Šiauliais“ pavyko išlaikyti beveik viso ketvirčio metu, tačiau kėlinio pabaigą ir vėl sėkmingiau žaidė svečiai. Likus 19 sekundžių iki ketvirčio pabaigos Gintaras Kadžiulis buvo nubaustas technine pražanga ir šia situacija pasinaudoję svečiai sumažino „Šiaulių“ persvarą iki šešių taškų - 71:65.

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai jau nesugebėjo įgyti solidesnės persvaros. Negana to, jiems teko gerokai pakovoti ir dėl pergalės. Iki susitikimo pabaigos likus pusantros minutės aikštelės šeimininkų pranašumas ištirpo iki dviejų taškų - 80:78. Likus žaisti pusė minutės A.Šležas padidino aikštės šeimininkų persvarą iki keturių taškų (82:78), o varžovams ją pavyko tik šiek tiek sumažinti - 82:80.

„Šiauliai“: A.Šležas 25 (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 7/9, 7 atk. kam.), G.Kadžiulis 17 (baudos 9/10), S.Kuzminskas 16 (12 atk. kam.), S.Hannahas (5 rez. perd.) ir V.Praškevičius - po 6.

„Eiffel Towers“: D.Gilesas 21, A.Richardsonas18, K.Akerboomas 16, D.Jacksonas 11.