Serbijoje antrąjį savo įvartį įmušė Justas Lasickas. Šįkart 19-metis futbolininkas pasižymėjo rungtynėse su viena lygos lyderių – Belgrado „Voždovac“.

J. Lasickas aikštėje pasirodė nuo antrojo kėlinio pradžios ir pelnė paskutinį rungtynių įvartį. Lietuvis kamuolį į vartus nukreipė 90-ąją minutę.

„Malonu, bet didelio džiaugsmo tai nesukėlė – komandos rezultatai visada aukščiau asmeninių“, – tv3.lt pasakojo J. Lasickas.

Jo tikslus smūgis buvo septintasis mačo įvartis. J. Lasicko atstovaujama „Zemun“ svečiuose pralaimėjo 1:6.

„Komandai rungtynės – labai nesėkmingos. Turėjome porą netekčių, jautėsi nuovargis, prisidėjo ir neįprasta veja – žaidėme dirbtinės dangos stadione. Šis rezultatas neatspindi mūsų komandos lygio“, – tikino lietuvis.

Nugalėtojams keturis įvarčius pelnė Dejanas Georgijevičius (35, 43, 59, 78 minutėmis), po vieną – Milošas Mihajlovas (17 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Andrija Lukovičius (28 min.).

„Zemun“ (13 taškų) užima 11-ąją Serbijos lygos poziciją. „Voždovac“ (24 tšk.) žengia trečia.

„Norėtume patekti į pirmąjį aštuntuką, tačiau pagrindinis tikslas – įsitvirtinti aukščiausioje lygoje, nes joje debiutuojame tik šiemet“, – sakė J. Lasickas.

Serbijos čempionate rungtyniauja 16 komandų. Jos sužais po du ratus, o tada pagal rezultatus aštuonetais kovos dėl pirmosios ir devintosios vietų.