Šarūnas Jasikevičius: vieną dieną tu – dievas, kitą tave jau maišo su žemėmis

Šarūnas Jasikevičius neslėpė, kad pralaimėtos rungtynės prieš Kazanės „Unics“ – neišnaudotas puikus šansas. Treneris pagrindinėmis priežastimis įvardino nesugebėjimą persiorientuoti ir katastrofišką ketvirtą kėlinį.

63

(63 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eurolyga: Kauno „Žalgiris“ – Kazanės „Unics“

„Čia ir yra jaunų žaidėjų problema, kad jie negali labai greitai persiorientuoti, kad vieną dieną tu esi dievas, o kitą dieną tave maišo su žemėmis.

Reikia suprasti, kad labai greitai viskas keičiasi. Jei jie nori pasiekti truputį daugiau, turi išnaudoti kiekvieną mažiausią šansą“, – kalbėjo kauniečių treneris.

Taip pat Š. Jasikevičiui užkliuvo, kad ketvirtajame kėlinyje komanda, praleidusi 30 taškų, nesugebėjo laiku prasižengti prieš varžovus: „30 taškų ketvirtam kėliny, kai neturi penkių komandinių pražangų, yra absurdas.“

Stratego nuomone, šiose rungtynėse nugalėjo patirtis, puikias rungtynes sužaidė varžovų įžaidėjas Q. Columas, kuris draskė aikštės šeimininkų gynybą.

Nors K. Pangosas po rungtynių sakė, kad pralaimėjimo priežastys yra psichologinės, Šaras su tuo nesutiko: „Kokios gali būti psichologinės bėdos, kai tu gerai eini Eurolygoje... Arba nori kilti į viršų, arba ne.“

Treneris pirmą ir ketvirtą kėlinius pavadino „katastrofa“, tačiau pagyrė Robertą Javtoką, kuris puikiai įsiliejo į rungtynes ir nepadarė klaidų gynyboje. „Galbūt reikėjo daugiau leisti Robertą antroje rungtynių pusėje“, – svarstė strategas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų