Rusijos futbolo rinktinė šventė pirmąją ir itin svarbią pergalę Europos futbolo čempionate.

B grupės rungtynėse Rusija 1:0 (1:0) palaužė Suomiją.

Suomija jau 4-ąją mačo minutę triumfavo, bet greitai turėjo nusivilti – vienos iš pirmųjų atakų metu jie pasiuntė kamuolį į rusų vartus. Joelis Pohjanpalo po perdavimo iš krašto gražiu smūgiu galva nuginklavo Matvejų Safonovą, bet netrukus po VAR peržiūros paskelbta, kad įvartis įmuštas iš nuošalės ir yra anuliuojamas.

Po šio epizodo rusai po truputį perėmė kontrolę, o pergalingą įvartį pelnė per pridėtą pirmo kėlinio laiką – jį technišku smūgiu, būdamas apsuptas varžovų gynėjų, įmušė Aleksejus Mirančiukas.

Antrame kėlinyje rusai surengė dar ne vieną pavojingą ataką, bet pasižymėti nesugebėjo.

Rusijai tai buvo pirmoji pergalė ir pirmi trys taškai, Suomija taip pat liko su vienu laimėjimu ir tiek pat taškų.

Pirmo turo rungtynėse rusai 0:3 nusileido Belgijai, o suomiai 1:0 palaužė Daniją.