Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygos pirmenybėse svečiuose 1:2 krito prieš „Verona“ futbolininkus.

Cristiano Ronaldo 65-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Portugalijos žvaigždė pasižymėjo jau dešimtose iš eilės „Serie A“ lygos pirmenybių rungtynėse ir tapo pirmuoju „Juventus“ žaidėju, užfiksavusiu tokį rezultatą. Kiek anksčiau šis rekordas priklausė Davidui Trezeguetui, kuriam pavyko pelnyti bent vieną įvartį devyniuose susitikimuose iš eilės.

Fabio Borini 76-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Galiausiai Giampaolo Pazzini 86-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Verona“ ekipos naudai 2:1.

„Juventus“ su 54 taškais žengia pirmi, bet juos gali pavyti Milano „Inter“, sužaidęs rungtynėmis mažiau. „Verona“ bent trumpam su 34 taškais pakilo iš 11 į 6 poziciją.