Šią naktį starto penkete rungtynes pradėsiąs lietuvis Donatas Motiejūnas sulaukė komandos draugų palaikymo. Hjustono „Rockets“ ekipos žaidėjai neabejoja, kad puolėjas tokį šanso gavo tikai ne be reikalo.

„Jis bene daugiausiai darbo komandoje įdedantis žaidėjas, – D.Motiejūną liaupsino pagrindinis „Rockets“ įžaidėjas Jeremy Linas. – Džiaugiamės dėl jo. Jis tikrai vertas vietos starto penkete ir manau, kad viskas bus gerai.“

Panašiai kalbėjo ir Hjustono klubo puolėjas Chandleris Parsonsas: „Dėl vietos starto penkete Donatas dirbo labai sunkiai. Pastaruoju metu treniruotėse jis atrodė labai gerai. Manau, kad Motiejūnas pasinaudos jam suteikta proga. O mes, „Rockets“ žaidėjai, pabandysime padaryti viską, kad Donatui viskas klostytųsi kuo lengviau.“

Pats vidutiniškai 3,2 taško per 6 minutes renkantis 22 metų aukštaūgis, be abejo, džiaugiasi, bet stengiasi neperdegti – artėjančių rungtynių su Milvokio „Bucks“ siekia nesureikšminti.

„Bandysiu visko nesureikšminti ir žaisti savo žaidimą. Tai viskas, ką turiu daryti: kovoti, padėti komandai ir tikėtis geriausio“, – Hjustono žiniasklaidai pasakojo lietuvis.

D.Motiejūnas mano, kad pradėti susitikimą starto penkete sudėtingiau nei į žaidimą įsijungti nuo atsarginių suolelio.

„Kai žaidi nuo atsarginių suolo, gali būti labiau atsipalaidavęs. O kai rungtynes pradedi starto penkete, turi būti kur kas labiau susikaupęs. Bet aš žinau, kaip žaisti starto penkete“, – tikino D.Motiejūnas.

REKLAMA

Lietuvos krepšinio atstovas neketina sustoti. Sunkiu darbu įgijęs vyriausiojo trenerio Kevino McHale‘o pasitikėjimą, jis pažadėjo ir toliau sunkiai dirbti.

„Dievas man davė dovaną žaisti krepšinį ir nenoriu baigti karjeros galvodamas, kad kažko nepadariau iki galo. Noriu pasiekti maksimumą“, – pridūrė D.Motiejūnas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų