Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Red Bull“ ekipa pralaimėjo apeliaciją dėl Danielio Ricciardo diskvalifikacijos po Australijos GP lenktynių, kuriose australas užėmė antrąją vietą. Po varžybų teisėjai nusprendė, kad D. Ricciardo bolidas viršijo leistiną 100 kg/h kuro normą.

REKLAMA

Šiandien Paryžiuje Tarptautinis apeliacinis teismas, išklausęs visų pusių, paskelbė F-1 čempionei nepalankų sprendimą. „Red Bull“ ekipa susitaikė ir priėmė tokį nuosprendį.

Pirmosiose šių metų lenktynėse Australijoje „Red Bull“ komanda keliskart buvo perspėta atsižvelgti į FIA reikalavimus dėl kuro normos viršijimo. Vis dėlto ekipa laikėsi savo skaičiavimų ir tikino, jog įrodys, kad FIA kuro srauto jutikliai veikia netiksliai.

REKLAMA
REKLAMA

„Žinoma, kad esme labai nusivylę. Nebūtume davę apeliacijos, jei neturėtume stiprių įrodymų“, – po paskelbto nuosprendžio tvirtino „Red Bull“ komandos atstovai. „Visada tikėjome, kad Australijoje atitikome visus techninius reikalavimus.“

„Atsiprašome Danielio, kuris negaus 18 taškų, nors, mūsų manymu, jų yra vertas. Tęsime sunkų darbą, kad sezono metu iškovotume kuo daugiau taškų. Turime eiti į priekį ir koncentruotis lenktynėms Kinijoje.“

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų